3 KANKA VE BOL BOL MACERA (MC İLE İLGİSİ VAR)

'Minecraft Hikayeleri' forumunda Merlis tarafından 3 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Merlis

Merlis Kızıl Taş Mühendisi

Alınan Beğeniler:
    84
    Evet arkadaşlar,ben Mınecraft Türiye'de tarihte kalmıs bir üyeyim. :D Ve sizleri özlediğim için yeni bir hikaye ile karşınızdayım.......
    MC'YE HAPSOLUŞ
    3 arkadaş okuldan 4. sınıftan tanışan Ömer Faruk,Emirhan ve Samet'ti.3'ü çok iyi arkadaşlardı.Nerdeyse her gece(Emirhan'ın pc ye girebildiği geceler :S )hep beraber skypeden konuşup MC oynarlardı.Samet ve Emirhan bazen asırın en saçma oyunu olan wolfteama giriyorlardı.Ömer ise o oyundan son derece nefret ediyordu.Bir gün MC oynarken Emirhan,bir espri yapmak amacıyla yine
    31877 eklentisini görüntüle
    Bu arkadaşın müziği olan Epic sax Guy açmıştı.Ve sesi farklı geliyodu.Hepimiz: Bu ne lan? Ve bi anda korkunç bi sesle pc den bi girdap açıldı ve epic sax guy 3 arkadaşı MC nin içine hapis etmiştir

İlk Bölüm evet kısaydı.Ama daha uzunlarınıda çekeceğim.Bu arada bu filmin videosunu çektik,buda linki:http://www.gityat.com/s/h4yrettin1903/326-qandirdim-xd

Mert34MC, 66Mahmut66 ve SelahattinKiraz bunu beğendi.
    En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!
  2. 66Mahmut66

66Mahmut66 Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    8
    süpppeeeerrr devammm :)

3. Mert34MC

Mert34MC Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    güzel olmuş devam et bu arada seni hatırladım daha önce bir hikaye yazmıştın çok güzeldi buda çok güzel devammm :hihi:

4. VlazeTR

VlazeTR Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Yorum Yok (Berbat) Ve Kısa

Bu Sayfayı Paylaş