Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Ajan Kurt Yumurta Avında

Konusu 'Haritalar' forumundadır ve 123123er tarafından 29 Kasım 2012 başlatılmıştır.

123123er Altın Madencisi

Beğenilen Mesajları:
    4
    Ödül Puanları:
    185
    Uyarı Puanları:
    0
    ajan kurt a kaldığım yerden devam ediyorum uzun zamandır yoktum bu bölümde ajan kurt hastalık bulaştırabilen zombilerin yumurtalarını bulmaya çalışıyor NOT:bölüm oldukca basilt ama bölümün amacı 4 gizli kodu bulmak
    bu 4 gizli kodu bulan 4 oyuncu ajan kurt un city map ını çıkmadan 1 gün veya 2 gün önceden oynayabilecek
    Adventure olucak + fazlasıyla patlamalı fazlasıyla korku dolu ve fazlasıyla zombili evet arkadaşlar eksiklerim varsa yazın çünkü ne demişler bir işi yapıyosan en iyisini yapcaksın.

Gelelim kurallara:
    1.gamemode yok
    2.blok kırmak yok

evet bu bölüm tamamen kodla alakalı kısa olmuş demeyin cünki kodu bulmak oldukca zor en azından 2 tanesini :D

kodu bulan ilk 4 oyuncuya (not:eek:yunun sonundaki bitirme kodu var onuda bulduğunuz kodun başına yazın) her oyuncu 1 kod kullansın 2 tane bulursanız bunu lütfen kendinize saklayın... ajan kurtun city mapı 21 aralıkta cıkıcaktır!kodu bulanlar 19 unda oynayabilirler
    link: Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

re[IMG]sim[IMG]

erkan16 Elmas Madencisi

Beğenilen Mesajları:
    10
    Ödül Puanları:
    320
    Uyarı Puanları:
    0
    bakalım bakalım

erkan16 Elmas Madencisi

Beğenilen Mesajları:
    10
    Ödül Puanları:
    320
    Uyarı Puanları:
    0
    onu diyen kadın yılbaşında napcaz dedi bende dedim ki cehenemde zebanilerle rakı içcez gelcenmi :D

Sayfayı Paylaş

Arama motorlarında bu sayfayı bulmak için kullanılan sözcükler:

1. minecraft kurt yumurtası nasıl yapılır