Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Gençlik Bölüm-1 +.18lik hikaye Korkunç değil.

Konusu 'Minecraft Hikayeleri' forumundadır ve pieceofire99 tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

radyo

pieceofire99 Creeper Katili

Beğenilen Mesajları:
    29
    Ödül Puanları:
    405
    Uyarı Puanları:
    0
    Üniversite yılları çok çalışıp başarılı olmak değildir..Üniversite yılları istediği zaman istediğin yerde olmak,Yeni ilişkiler kurmak cinsel ilişkilere girmek demektir...
    diye başlıyordu kitabımın ilk sayfaları. Okumaya devam ettim:
    Bu dönemde en iyi arkadaşlar edinirsiniz.
    sayfayı çevirmeye fırsat vermeden annem kapımı çaldı ve:
    -Biraz sosyalleş.Odandan çıkmıyorsun!
    -Hastayım
    -5dk sonra arkadaşın Aydında ol.
    Annemin bilmedi Aydının bir esrar bağımlısı olmasıydı Hem öyle hemde benim en iyi arkadaşım.Zorlada olsa kotumu giyip Eskişehirin soğuk havalarında otobüse atlayıp Aydınlara gittim.Apartmana girdiğimde Aydın ın zilini çalacaktım ama o zilin sinir bozucu bir kuş sesi vardı.O yüzden bende kapayı vurdum Kapı yaklaşık 10 saniye sonra açıldı.Aydın ın anlamsız bakışlarıyla bana bakıp hoşgeldin demesi bile iyi gelmişti.İçeri girdiğimde zombi gibi yerde yatan 5-10 tane jartiyerli kızlar vardı.İçeri geçtim ve konuşmaya başladım.Birden Kapı çaldı.Aydın kalkıp kapıyı açtı.Açtığında ne çıktı.... 20-25 yaşında çıtır bir kız.Aydın bana bu kızın üvey kardeşi olduğunu söyledi...İçimde oluşan kücük bir bomba patlamıştı.Sandalyeye oturduğu gibi telefonunu açıp mesaj atmaya başladı.10 dk sonra aydın "kafalarımız taşa* gibi oldu Biraz hava alalım" dışarıya çıkıp hava almak bile benim bir galibiyetimdi. Sonra yürüyerek Bir cafeye gittik ve selam vererek bir masaya oturduk.En sonunda kız telefonundan başını kaldırdı ve beni süzdü. "Çok şekersin" Bense benim asosyelleşmiş emirim ile "sende" diyerek karşılık vermiştim.Aydın uyku moduna geçmişti.Kıza adını sorduğumda Ceren olduğunu söyledi. biraz konuştuk ve 1 saat sonra kalktık... Aydın kendi evine gidiyordu bende kendi evime."ben evime gitmeliyim" dedim ama Ceren "Kolumdan tutarak sen Aydınlara gidiyorsun diye bende senle geliyorum" Ve bir çiftmişiz gibi koluma girerek yürümeye başladık...

Sayfayı Paylaş

Arama motorlarında bu sayfayı bulmak için kullanılan sözcükler:

1. 18 lik hıkayeler

,
  2. 18 lik hikaye

,
  3. 18lik hikaye

,
  4. 18lik hikayeler,
  5. 18likhikaye,
  6. gençlik hikayeleri,
  7. minecraft zombi olma mini oyun indirmek içinnereye gelmeliyiz,