Reklam Alanı Ücretlendirmesi

Lanetli Bilgisayar(1.Sezon)

'Minecraft Hikayeleri' forumunda VlazeTR tarafından 30 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. VlazeTR

VlazeTR Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Yazardan Bir Not:Herkeze Merhabalar! İlk Hikayem Ve Sezonları Konu Şeklinde Ayıracağım!...
    1.Bölûm-Sadece Oyun Oynamak...
    Yüzümü Bilgisayar Ekranına Yapıştırmış Deli Gibi Premium Almanın Sevinciyle Minecraft Oynuyordum.
    Minecraft Harika Birşeydi Şimdiye Kadar. Ben Ne Olduğunu Anlamadan Bilgisayarım Kapanmıştı Tabikide Masaüstü Olduğundan Dolayı Neyse Soluma Baktığımda Annem Elinde Bilgisayarımın Fişiyle Bana Bakıyordu Ve Annemle Aramızda Söyle Bir Konuşma Geçti
    -Hadi Uyun Artık Yarında Oynarsın
    -Tamam Anne İyi Geceler Dedim
    -İyi Geceler Yavrum Tatlı Rüyalar
    Sabah Kalkınca İşlerimi Görüp Hemen Bilgisayar`ıma Oturdum Minecraft Launcher`a Bastım Ve Açılmasını Bekledim.
    Açılınca Bilgisayarın Ekranında Bir Şeyler Geldi Yazılar Söyleydi
    Windows Crashed!
    By 303
    Programın Mesajı:Hacked By 303 Virus Şimdi Seni Yanıma Alıyorum...
    Ben Tamda Hass*ktir Demeye Başladığım Anda Bilgisayarımın Önünde Hücrelerime Ayrılıyordum Tabikide Kapatma Tuşunada Basıyordum Ama Nafile Bi B*k Olmuyordu... Bir Anda Önümde
    Downloading Terrain Yazısı Geldi Bende Tabikin Epic Minequest 1`den Alıntı Yapıp İşte Şimdi S*çtık Dedim Ve
    Kendimi Minecraft`ın İçinde Buldum Ve Bir Zindana Işınlandım
    Devam Edecek...

2. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    Herkese Merhaba! 2.Bölümle Karşınızdayım!
    Zindana Işınlanmıştım Ellerim Duvara Bağlıydı Bende Öyle Zihnim Nasıl Açık Kaldı Hala Anlamış Değilim Çünkü Her Yerimden Kan Damlıyordu
    O Anda Aklıma Tek Şey Geldi Minecraft Nickim Ve Öleceğimden Emin Olduğum İçin O Kelimeyi Söyleyecektim Ve Söyledim O Anda Ağzımdan Şu Kelimeler Döküldü... -Vlaze... Ne Oldu Bilmiyordum Ama Skinimin Şeklini Alıyordum Ve Tamamen Vlaze Skininin Şeklini Aldım (Nickim)
    Ve Nasıl Yaptım Bilmiyorum Ama Birden Bire Zindana Işınlanmadan Önceki Yere Gittim Resmen Minecraft`daydım Koyunlar,İnekler,Tavuklar Vardı İleride Bir Köy Vardı Hala Vlaze Formundaydım İyi Gibiydim Tabiki Ağaç Kesmem Gerektiğini Biliyordum... Gittim Ve Birini Yumruklamaya Başladım Tabiki Elimde Kan İçinde Kaldı Ama Yinede Umursamıyordum Bir Çubuk Yapıcaktım Topladığım Bir Ağaç Parçasını Alıp Kalın Bir Ağaca Sürerek Çubuk Yaptım Çubuğum Olmuştu Çalışma Masası Yapacaktım Birkaç Ağacı Birbirine Sürttüm Oydum Birleştirdim 30 Dakikalık Bir Uğraşın Sonucu Güzel Bir Çalışma Masası Yaptığımı Fark Ettim Bir Balta Yapacaktım Bunun İçinse Çalışma Masamda Çubukları Ve Tahtalaları Birleştirerek Bir Balta Yaptım 2 Tane Ağaç Devirdim Bir Kılıç Yaptım Bir İneği Kesip Derisini Ve Etini Aldım Biraz Daha Odun Kestim Ve Bir Mağarada Kendimi Geliştirecektim Mağara Küçüktü 5X5 lik Bir Mağaraydı Çalışma Masamı Oraya Koyup Biraz Dinlendim Ayağa Kalktığımda İse Hemen 3 Saatlik Bir Uraşla Kazma Yapıp Madene Gittim Kömür Buldum Ama Kıramadım Taşları Kırdım Evime Döndüm Neden Denemiyorumki Deyip Yüksek Sesle E Dedim Bir Şey Olmadı Bende Bir Daha Denemedim Zaten Neyse Taşları 5 Saatlik Bir Uraşla Kullanabilir Hale Getirdim Bir Kazma Yapıp Kömürleri Kazdım İyi Gibiydi Neyse Çubukları Kalınlaştırdım Ortalarını Oydum Ve Kömürleri Yerleştirip Taşa Sürterek Meşale Yaptım Taş Kılıç Yaptım Ama Çok Kördü Bu Yüzden Taşlara Sürterek Biledim 10 Tane Koyun Avladım 8 Tanede İnek Neyse Baltamla Bir Yatak İskeleti Yaptım Yünleri Dikkatlice Kullanarak Bir Yatak Yaptım Akşam Oluyordu Yatağıma Yatıp Uyudum Sabah Kalkınca İlk İşim Bir Köy Bulmak Oldu Ama Yolda Birini Gördüm
    Aramızda Şu Konuşma Geçti
    -Adın Nedir?
    Bende Gerçek Adımı Söylemeden
    -Vlaze Peki ya Seninki?
    -Alex Memnun Oldum :)
    -Alex Kayboldun Sanırım
    -Evet :( Evde Bilgisayar Oynuyordum Sonrada Buraya Geldim
    -Gel Benimle Kal
    -Tabikide Olur
    Alex`i Evime Götürdüm Onada Bir Yatak Yaptım Onada Bir Taş Kazma Yaptım Ve Madene İndik Alex Demir Buldu Çıkartmak Çok Zamanımızı Aldı
    Eve Döndük Alex Dışarı Çıkıp Biraz Kil Topladı Bende Ne Yapacağını Anladığım İçin Fırın Yapmaya Başladık Alex Fırını Killerle Yapıyordu
    Ama Tabikide Bende Taşlarla Sertleştiriyordum Fırın Olunca Alex Demirleri Fırına Koydu Ve Fırını Dışarı Çıkartıp Bir Lav Kaynağının
    Önüne Koydu Demirler Eridi Ben Erimiş Demirlerle Tabikide Kazma Kılıç Ve Balta Yaptım 2 Saat Uraştım Ama Alex`ede Yaptım Ve Madene İndik
    Madende Zümrüt Ve Elmas Bulduk Ama Elmas Veya Zümrüt Bir İşe Yaramadı Bizde Demir`in Daha İyi Bir Maden Olduğunu Onaylayıp Elmasları
    Sandığıma Koyduk Neyse Alex Bir Harita Çıkardı Ve Haritada Bir Köy Gösterdi Bizde Köye Gitmek İçin Harekete Koyulmaya Karar Verdik
    2.Bölümün Sonu...

FraudeGG bunu beğendi.
  3. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    3.Bölüm-Muhtar
    Alex Bana Bir Harita Göstermişti Köye Gidecektik Birazcık Daha Demir Toplayıp Erittik Kılıçları Yeniledim Baltaları Yeniledim Alex Mağarada Örümcekleri Avlamıştı Ona Yay Yapmaya Başladım 3 Saat Sonra Yay Bitmişti Alex Ok Yaptı Ve Banada Bir Yay Yaptım Eşyalarımızı Topladık Ve Yola Çıktık Köye Ulaşmak Çok Zor Olacaktı Yolda Enderman`ları Öldürdük Ve Ender İncileriyle Köye Kadar Işınlandık Köye Geldik Alex Muhtarı Buldu Bende Muhtara Yaşadıklarımızı Anlattım Muhtar Bize İyi Davrandı Sonra Muhtar Bize Bir Harita Gösterdi Haritada Dünya Kodu Kısmında world_the_end Yazıyordu Bende Bağırdım End`e Gitmek Zorundamıyız Yani! Muhtar Evet Dedi Ve Şu Konuşma Geçti
    -Vlaze Hazır Ol Herşey Sorunsuz Olacak
    -Alex! Saçmalama İksirimiz Bile Yok
    -Merak Etme Muhtar Bize Yardım Edebilir
    -Sen Bilirsin
    Muhtar İçeri Girip Planı Anlatmaya Başladı
    -Evet Çocuklar Her Şey Sorunsuz Olacak Vlaze Sen Kuzey Tarafındaki Enderman`ları Kes Alex Sende Golemlerle Güneydesin Köyden Uzaklaşmayın Çocuklar! Ha Nerdeyse Unutuyordum Vlaze Bende Seninleyim
    -Saol Muhtar Bey Şimdi Hazırım Muhtar Kılıçları Hazırlayalım Gel Alex
    -Sorun Değil Çocuklar Ben Herşeyi Hallettim
    Muhtar Kılıçları Verdi Ve Plana Koyuldular
    Vlaze 20 Tane Enderman Katletmişti Alexde Aynı Sayıda Sabah Muhtarın Yanına Geldiler
    -Muhtar Bey Herşey Hazır
    -Saol Alex Hazırliyorum Beni Bekleyin
    Muhtar End Portalı Hazır Çocuklar Hadi Bakalım Dedi Ben Korkmuştum
    Alex İle Portala Atladım Muhtarda Bizimleydi Kesinlikle Enderdragon Bizi Öldürecekti Enderdragonun Can Doldurduğu Kuleleri Patlattım Ama Kan Ter İçinde Kalmıştık Bu Yüzden Geri Döndük Çok Hastaydım
    20 Gün Böyle Kaldım İyileştim Ve Elmaslarımı Kesinlikle İşlemeye Karar Verdim
    Muhtarda Büyü Basabileceğini Söyledi
    -Alex Enderdragon`un Korkulu Rüyası Geliyor
    -Haklısın Vlaze
    3.Bölümün Sonu Bu Sefer Biraz Kısa Oldu

4. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    4.Bölüm Bugün Gelemeyebilir ;(

reederA7iM cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    1 Beğeni Ve 1 Yorum Gelmezse Yazmam

6. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar 1 Yorum Gelmezse Yok

7. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    1 Kişi Begeni Atti!

8. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    20 DK Sonra Hazir Olur Arkiler Bekleyin

9. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    4.Bölüm-Alex Kayboldu 1.Kısım!
    -Alex! Nerdesin!
    -İmdaat! Vlaze!!!!!!
    Alex`i Kaybetmiştim Bu Doğru! Lanet Olası Creeper Patlıyınca Alex`i Uçurmuştu Birde Bu Yetmiyormuş Gibi Endermanlar Etrafımı Kaplamıştı Sanırım Muhtar Jakec End Portalini Acik Birakmisti! Oh Olamaz! Alex Sesi Giderek Boğuluyordu! Muhtar Yanımdaydı Ama Nasıl Oldu Bilmiyorum Etraf Hep Sis Oldu Ve Onu Gördüm!
    -HEROBRİNE!
    -Selam Vlaze Seni Bekliyordum
    -Vlaze Bu Çok Ürkütücü!
    -Jakec Korkma! Bi Şey Olmaz
    Herobrine Bana Bir Yumruk Vurdu Ve 2 Metre Uçtum
    Herobrine Jakec`a Fevkaledenin Fevkinde Bir Yumruk Attı Ve Elmas Kılıcını Bana Sapladı...
    Bir İskelet`de Jakec`a Bir Ok Attı... Alex`i Yanıma Işınladı Ve Bir Elmas Kılıç Saplayıp Geri Işınladı Gözlerim Yavaş Yavaş Kapanıyordu Ve Hiçbirşey Hatırlamıyorum.. Ama Jakecle Bir Zindandayım
    2.Kısım Yarın Gelcek Biraz Kısa Oldu Üzgünüm

10. VlazeTR

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar 2.Kısmı Yazmıştım Ama Tabletim Yeniden Başladı 2 Saat Sonra Yazabilirim Belki?

Bu Sayfayı Paylaş