Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Minecraft Jailbreak (hapisten Kaçış)

Konusu 'Minecraft TV!' forumundadır ve TRGameTricks tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

radyo

TRGameTricks Zombi Katili

Beğenilen Mesajları:
    4
    Ödül Puanları:
    150
    Uyarı Puanları:
    0
    Ben ve Can bir Adventure map oynayalım dedik.Ve bu mapi bulduk JAILBREAK,mapte hapisten kaçıp TURTLE BEACH deki evimize dönüp mutlu bir hayat yaşamak istiyoruz.Ama TURTLE BEACH nasıl Gidicez?

Bir suçluyuz ve hapse atıldık bir gün hapisaneden garip sesler duyulmaya başladı ve bütün güvenlik görevlileri ve diğer suçlular öldü.Sadece ikimiz kaldık bizde fırsattan yararlanarak hapsi terkediyoruz.Dışarı çıktığımızda hapis evimizden uzakta olduğu için nasıl gideceğimizi bilmiyoruz neyseki hapsin hemen yakınındaki bir balıkçı bize yolumuzu bulma konusunda bize yardım ediyor.Bize LIBERTY SEHRİNDEKİ birinden yardım almamızı kendisin bir fikrinin olmadığını söylüyor.Bir gemiye atlıyıp LIBERTY e yelken açıyoruz.Oraya vardığımızda mükemmel bir kuralla yapılmış ÖZGÜR bir şehir görüyoruz ama farkettiğimiz bir şey var,BU ŞEHIR TERKEDILMIŞ.

Evleri geziyoruz ve adamın birini buluyoruz adam bize garip seslerin geldiğini ve herkesin garip bir yaratık tarafından öldürüldüğünü söylüyor o canavarı öldürüp EVİMİZE giden yolu soruyoruz adamda oraya giden tek yolun netherdan geçtiğini söylüyor.Bize Netherın sonundaki portaldan geçince evinize dönersiniz diyor.Bizde ordan geçerken yaralanıyoruz ve hayatımızın geri kalanını netherda geçirmek zorunda kalarak orada ÖLÜYORUZ.

Video,
    Daha sadece ilk bölümünü koyduk eğer beğeni gelirse diğer bölümlerde gelicek

GameTricks

İyi Eğlenceler...
    paga132 ve alper332442 bunu beğendi.

Beğenilen Mesajları:
    4
    Ödül Puanları:
    150
    Uyarı Puanları:
    0
    Bizi SUBSCİRBELAMAYI unutmayın

fuckinamazing Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uyarı Puanları:
    0
    bence çok eğlenceli olmuş diğer bölümler için sabırsızlanıyorum!

Beğenilen Mesajları:
    4
    Ödül Puanları:
    150
    Uyarı Puanları:
    0
    teşekkürler

Sayfayı Paylaş

Arama motorlarında bu sayfayı bulmak için kullanılan sözcükler:

1. minecraft jailbreak

,