Minecraft Oluşumu(hikaye)Bölüm 1

'Fan Çalışmaları' forumunda Oranien tarafından 31 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Oranien

Oranien Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar bu hikaye hayali olarak benim tarafımdan yazılmıştır.Hikayenin farkı olayların gerçekte yaşanmasıdır.İyi seyirler.

Evet ben Markus bilgisayar konusunda çok iyi olan sıradan biriyim.Metrodayım ve kulaklıkla haberleri dinliyorum.Birden şu haberi duydum"15 yaşında bir çocuk kendi oyununu yaptı".Aklıma şu geldi ben o çocuktan daha ileri seviyede bir bilgiye sahibim neden bende yapamayayım ki?

Metrodan indiğimde evimdeydim ve ilk oyunum sermaye amaçlı olacaktı bu sebeple tarayıcı bir oyun yapmayı planladım.

1 yıl sonra 1 tarayıcı 2 istemci oyunum vardı ve yönettiğim bir şirket Mojang.Yanıma yapımcılardan bir arkadaşım geldi ve bana dedi
    -Bir oyun fikrim var
    -Tamam bu pazartesi toplantıda herkez fikir verecek zaten
    -Ama pazartesiyi bekleyemez
    -Off tamam
    -Oyunun bir taslağını çıkardım karakterimizin adı steve herşey kere ve gece oluşup sabah yanan zombiler var ağaç kesme gibi şeyler bu oyun süper
    Pazartesi günü toplantıda oyunun gelişmiş halini bize tanıttı ve dev ekranda oynadı tanıttı oyın piyasaya çıktı sadece 1 haftada diğer oyunlardan daha çok sattı ama zaten diğer oyunlarında az kullanıcısı vardı tüm mojang ekibi bu oyunu oynamaya başladı
    -Markus
    -Çıkardığın oyun çok güzel tuttu
    -Herkez bu oyunu oynuyor benim oyundaki adım jeb bana bundan sonra böyle hitap et
    -Bu arada oyunun ismi neydi
    -Minecraft
    -Tamam
    -Senin adın nolucak
    -Aklımda zaten bişey var Notch!!!

Arkadaşlar 1. bölümde burda biter sevdiyseniz beğenirmisiniz çok ihtiyacım var devamı gelicek

En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!
  2. irem_çetin98

irem_çetin98 Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    İlk Yorum Benden 1.Hikayeyi Çabuk Bitirmeye Çalışmışsın Belli Oluyor Hiç Ayrıntılara Girmemişsin Başarılarının Devamını Bekliyorum.

Puanın 6/10

3. Oranien

Oranien Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    zaten ilk bölüm çabuk bitirmeye çalışmadım notch efsanesinin doğumunu anlattım buraya kadar tabiki gelceke bölümer uzun ve ayrıntılı olucak :)

Bu Sayfayı Paylaş