Minecraft serverde rehber yetkileri

'Minecraft Genel' forumunda bminecraftb tarafından 4 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. bminecraftb

bminecraftb Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Minecraft serverde rehberin yetkileri nelerdir lütfen yardım- faction server

En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!
  2. bminecraftb

bminecraftb Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Acil yardım rehberin yetkileri ne

3. Efsanevi177Tr

Efsanevi177Tr Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    ForevorGaming.nitrado.net Herkezi Beklerim :) %100 Survival ve emek serverdir hiç birşey alıntı degildir Sadece Survival serverdir Arkadaşlar serverimzde ipeksi kazma ile spawner alabilme kafa düşürme pluginleri aktifdir asla kimseye Yardım edilmez Çünkü En adil survival Serverdir Survival Sevenleri Beklerim Sadece Rehber alımı war ama şuan düşünmüyorum rehberi ama isteyn /warp istekde istedigini yazar bende okur ona göre karar verirm :) Arkadaşlar 3 adet Vip bulunmakta ve Çok ucuzdur Vipler :) GoldVip,Megavip,ForevorVip Bulunmakta Goldvip 15 gün 5 tl Megavip 20 gün 10 tl ForevorVip 30 gün 15 tl dir :) Arkadaşlar Çok güzel vip özellikleri de wardır :) /warp vipbilgi den okuyabilrsnz Server 7/24 online 0 lag 8 gb dir :) Tam bir survival serverdir :)

4. yagizishere

yagizishere Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    rehberin yetkilerini plugins klasörünün içindeki essentials'ın içindeki config'de görebilirsin.

Bu Sayfayı Paylaş