Minecraft: Steve'in sırrı...

'Minecraft Hikayeleri' forumunda Dcan tarafından 18 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

?

Devam etsin mi?

1. Evet, etsin.

9 oy
    100.0%
  2. Hayır, etmesin

0 oy
    0.0%
  1. Dcan

Dcan Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Evet arkadaşlar bu 2. Hikayem olacak. Umarım 1. gibi beğenen çok olur diyip hikayeye başlayayım.
    İYİ OKUMALAR;
    BÖLÜM 1- Uyanış
    (Anlatan Steve)
    Gözlerimi açtığımda kendimi bir odada buldum. Odan oldukça genişti. Tek bir yatak ve uzunlamasına bir masa vardı. Bir yatakta yatıyordum. Ne olduğu ile ilgili hiç bir haberim yoktu. İsmim ne onu bile hatırlamıyorum. En iyisi biraz çıkıp gezmek olacak. Ama burası neresi bilmiyorum. Belkide burada düşman olarak tanınıyorumdur. O sırada kapı açıldı ve içeri yaşlı bir adam girdi. Yaşı yaklaşık 60-65 arası olmalıydı. Derin bir nefes aldı ve:
    -Demek uyandın Steve, dedi. Cevabım ise şu oldu:
    -Demek adım Steve...
    Adam: Evet öyle, adın Steve.
    Ben: Peki buraya nasıl geldim. Daha dolu sorum var, ben kimim? Peki ya-
    Adam sözümü keserek: Bunların cevabını sen bulucaksın genç kahraman. Ben söylemiyeceğim.
    Ben: Ya şimdi ne yapıcağım?
    Adam kendinden emin bir tavırla: Savaşta ağır yaralanmıştın. En iyisi biraz dinlen.
    Ben: Hayır! Ne olduğunu öğrenmem lazım!
    Adam: Peki... Ama benim de sana bir sorum olacak. Sen ADMİN ARK'tan kurtulmayı nasıl başardın?
    Ben: Ne diyorsun ya! Admin ark ne? Bir şey hatırladığım yok ki. Ben kimim onu bile bilmiyorum.
    O sırada kapı yine açılır ve ieçri bir kız girer. Yaşı yaklaşık 15-16'dır, ve boyu yaşıan orantılıdır. Oldukça güzel birine benziyordu. Ama yüzünde hüzünlü bir tavır vardı. Derin bir nefes aldı ve sordu:
    -Steve? O iyi mi?
    Adam: Evet iyi ama malesef tüm hafızasını kaybetmiş. Kendisi kim hiç hatırlamıyor.
    Kız: Aaa. Peki ne olucak?
    Adam: Bende bunu düşünüyorum. Steve bu Enny, Enny zaten seni tanıyor. Ve bende. Ama malesef sen bişey hatırlamıyorsun.
    Ben: Yani ama!!! Hatırlatmaya gerek yok!
    İşte o sırada fark ettim ki camdan içeriyi biri izliyor. Gözü olmayan beyaz gözlü biri...

Evet. Bölüm 1 biraz sıkıcı oldu ama macera bölüm 2 de başlıyacak. Lütfen 1 beğeniyi çok görmeyin. Bölüm 2 sanırım yarın gelecek.

oyunbaz bunu beğendi.
    En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!
  2. Dcan

Dcan Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Hadi bölüm 2 şimdi gelsin:
    BÖLÜM-2 Beyaz Gözler
    Dışarı dikkatlice bakıyordum, ve o şeyle göz göze geldiğim anda bir hayal görmeye başladım, sanki her yerim buzlarla kaplanmış sonrada lavda erimiş gibi hissediyordum:

Bir savaşın tam ortasında tamamen zırf kuşanmış halde elinde elmastan parlayan bir kılıç tutuyordur. [Güç xxx, too many items coşmuş :D] Sonra bir anda karşısına o beyaz gözlü şey çıkar. Steve kılıcını çeker. Ve o an fark eder ki bu hayaldeki Steve'i kendi kontrol etmiyor. Bu eskiden yaşanan bir olay sanırım. Steve kılıcıyla tam gaz saldırır ama o şey yana kaçar. Steve dönerek kılıcını yine savurur ama o şeyde hemen kılıcını çekip geri savurur. Onun kılıcı siyah parlayan birşeydi. O şey gülerek:
    Steve beni, Herobrine'i yani canavarların kralını yenebileceğini mi zannediyorsun...
    Helede elimde bu varken. ADMİN ARK...
    Steve sinirlenerek saldırıya geçer ama Herobrine yine yana kaçar ve kılıcı ile steve'e vurmaya kalkışır, ama Steve'de Profosyonel bir biçimde yana kaçar. Sonra kılıcını Herobrine'in tam göğüsüne saplar. Ama o hiçbirşey olmamış gibi hala savaşmaya devam eder. Kızım kızıma bu savaşta Herobrine bir kere daha kılıcını savurur ve Steve'in kolunu çizer. Steve korkunç bir acı ile kolunu tutar ve bayılır. Herobrine zafer kazanmış gibi:
    SAVAŞ BİZİMDİR!!! diye bağırarak kaleye doğru ateş topları atmaya başlar.

O sırada kendimi tekrar odanın içinde buldum, hiçbirşey değişmemiş gibi ben yataktan doğrulmuş vaziyette dışarı bakıyordum ama o artık görünmüyordu. Gitmişti. Steve bundan sonra olacakları ve olanları düşündü. Bu uzunca bir macera olacaktı. Ama ne olduğunu öğrenmeside gerekecekti...

Malesef 2. Bölümde biraz sıkıcı oldu ama yani daha başı buralar, lütfen 1 beğeniyi çok görmeyin, İyi okumalar :)

3. Dcan

Dcan Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Soranlara;
    Lütfen Spoiler ları okumayın ama merak ediyor iseniz:
    Admin ark herşeye tek atan bir kılıçtır. Ender Dragon'a dahi, ama Steve buna karşı koymayı ve Herobrine'ın saldırısından kurtulmayı başarmıştır. Fakat yinede Admin ark etki etmiş ve Steve hafızasını kaybetmiştir. Herobrine ise Admin ark'ı gizemli dağlarda Grion'u kandırarak almıştır.

Grion ise:
    Admin ark'ın ilk sahibi. Herobrine onu kandırarak sonsuza dek büyülü bir zindana hapsetmiş ve Admin Ark'ı almıştır. Onu kurtaran ise sonraki bölümlerde Steve oluyor.

Lütfen Spoiler ları okumayın.

4. Dcan

Dcan Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba arkadaşlar. Karşınızda bölüm 3:
    BÖLÜM-3 Geçmişin Sırları
    Hala bu az önce gördüğüm hayali tam oalrak çözemedim ama bazı parçalar yerine oturmaya başladı en azından. O sırada dalgınlığımı geçiren Enny oldu:
    -Steve, aa şey sen iyisindir uamrım. Hafızanı kaybetmene çok üzüldüm. Beni de hatırlamıyorsundur herhalde.
    Hatırlamamı istedği her halinden belli ama cevabım da belliydi:
    -Malesef. Ama iyi biri olduğunu hatırlamadan da anladım.
    Enny:Hmm... Peki. Umarım Usta Gran'ıda hatırlarsın. {İsimleri uyduruyorum, ondan biraz garip gelebilirler}
    Ben: Şu az önce buraya gelen yaşlı adam mı, hani şimdi odadan çıktı.
    Enny: Ha evet o.
    Ben: Peki neler oldu, ben kimi?
    Enny: Sen... Bu oldukça uzun bir hikaye ama hadi anlatayım. Milyarlarca Yıl önce Karanlık ve Aydınlık bir bütünmüş. Bu iki element ülkelerinin birer kralları varmış ve onlarda kardeşmişler. Işık iyiliği, karanlık ise kötülüğü gösterirmiş. Ama ikiside şuna inanırmış ki Her iyilikte 1 kötülük, her kötülükte ise 1 iyilik olurmuş. Taki bir gün bunlar bir tartışmaya başlarlar ve her ikiside kendinin üstün olduğunu düşünür. Sonra bu tartışma bir savaşa dönüşür ve savaş bitince Işık Ülkesi kazanmış. Ama Karanlık Lord bir söz vermiş ki intikamını alacakmış.
    Ben: Peki bunun bizle ne ilgisi var o olay kaç yıl önce olmuş.
    Enny: İşin bu kısmıysa bizi ilgilendiren kısmı ki Karanlık Lord bir kılıç yapmış ve bu kılıca tüm ülkesinin ve kendiruhunun gücünü vermiş. Bu kılıcın ismi ise-
    O sırada aynı anda "Admin Arkmış" dedik.
    Enny: Sen bunu nereden hatırladın? Usta mı bahsetti?
    Ben: Evet.
    Enny: İşte sonra bu kılıç ile ikinci bir savaş başlatmış ama yine kaybettimiş. Çünkü ordusunun kendine güveni kalmamıştı. Sonra Karanlık Lord öldü ve bu kılıç nesilden nesile geçti. Ama gitgide Işık ülkeside yıkıldı ve yok oldu. Yaklaşık 1 yıl önceye kadar bu kılıç Grion isimli birindeydi ama Karanlıktan gelen Herobrine, onu kandırdı ve kılıcı aldı.
    Ben: Peki bunun benle ne ilgisi var?
    Enny:Çünkü sen Herobrine'ın kardeşi ve seçilmiş kişisin...

Bölüm 3 bitti. Evet biraz sıkıcıydı ama yakında bölüm 4-5 gibi macera iyice başlıyacak.İyi okumalar.

5. Dcan

Dcan Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba arkadaşlar. Karşınızda bölüm 3:
    BÖLÜM-3 Geçmişin Sırları
    Hala bu az önce gördüğüm hayali tam oalrak çözemedim ama bazı parçalar yerine oturmaya başladı en azından. O sırada dalgınlığımı geçiren Enny oldu:
    -Steve, aa şey sen iyisindir uamrım. Hafızanı kaybetmene çok üzüldüm. Beni de hatırlamıyorsundur herhalde.
    Hatırlamamı istedği her halinden belli ama cevabım da belliydi:
    -Malesef. Ama iyi biri olduğunu hatırlamadan da anladım.
    Enny:Hmm... Peki. Umarım Usta Gran'ıda hatırlarsın. {İsimleri uyduruyorum, ondan biraz garip gelebilirler}
    Ben: Şu az önce buraya gelen yaşlı adam mı, hani şimdi odadan çıktı.
    Enny: Ha evet o.
    Ben: Peki neler oldu, ben kimi?
    Enny: Sen... Bu oldukça uzun bir hikaye ama hadi anlatayım. Milyarlarca Yıl önce Karanlık ve Aydınlık bir bütünmüş. Bu iki element ülkelerinin birer kralları varmış ve onlarda kardeşmişler. Işık iyiliği, karanlık ise kötülüğü gösterirmiş. Ama ikiside şuna inanırmış ki Her iyilikte 1 kötülük, her kötülükte ise 1 iyilik olurmuş. Taki bir gün bunlar bir tartışmaya başlarlar ve her ikiside kendinin üstün olduğunu düşünür. Sonra bu tartışma bir savaşa dönüşür ve savaş bitince Işık Ülkesi kazanmış. Ama Karanlık Lord bir söz vermiş ki intikamını alacakmış.
    Ben: Peki bunun bizle ne ilgisi var o olay kaç yıl önce olmuş.
    Enny: İşin bu kısmıysa bizi ilgilendiren kısmı ki Karanlık Lord bir kılıç yapmış ve bu kılıca tüm ülkesinin ve kendiruhunun gücünü vermiş. Bu kılıcın ismi ise-
    O sırada aynı anda "Admin Arkmış" dedik.
    Enny: Sen bunu nereden hatırladın? Usta mı bahsetti?
    Ben: Evet.
    Enny: İşte sonra bu kılıç ile ikinci bir savaş başlatmış ama yine kaybettimiş. Çünkü ordusunun kendine güveni kalmamıştı. Sonra Karanlık Lord öldü ve bu kılıç nesilden nesile geçti. Ama gitgide Işık ülkeside yıkıldı ve yok oldu. Yaklaşık 1 yıl önceye kadar bu kılıç Grion isimli birindeydi ama Karanlıktan gelen Herobrine, onu kandırdı ve kılıcı aldı.
    Ben: Peki bunun benle ne ilgisi var?
    Enny:Çünkü sen Herobrine'ın kardeşi ve seçilmiş kişisin...

Bölüm 3 bitti. Evet biraz sıkıcıydı ama yakında bölüm 4-5 gibi macera iyice başlıyacak.İyi okumalar.

6. oyunbaz

oyunbaz Ender Avcısı

Alınan Beğeniler:
    846
    Paylaşımlarınız İçin Teşekkürler

7. Dcan

Dcan Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Hiç önemli değil, ben sadece hikaye yazıyorum, asıl ben teşekkür ederim.

8. Dcan

Dcan Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Bölüm-4 Macera Başlıyor
    Grion... Bu isim tanıdık geliyor doğrusu. Sonunda sordum.
    Ben: Peki ona ne oldu?
    Enny: O mu, biz de bilmiyoruz maalesef ama kılıcın tek güçsüz yönü var onu da birtek o biliyor.
    Ben: Peki bu olay nerede oldu.
    Enny: Gizemli dağlar diye bir yer.
    Ben: Tam olarak neresi?
    Enny: Bende tam bilmiyorum.
    Ben: O zaman tek bir şey kaldı,
    dedim ve ayağa kalktım.
    Ben: Haritanız var mı?
    Enny: Aaa... Evet ama...
    Ben: Ne oldu?
    Enny: Bundan emin misin? Oraya giden kimse sağ dönmedi.
    Ben: Eminim!
    Aradan 1 saatLik bir arayıştan sonra haritanın depoda saklandığını öğrendik ve ona göre haritayı inceledim. Oldukça uzun bir yol olacaktı. Neyseki tek başıma gitmem gerektiği konusunda Enny'i ikna ettim. O sırada ben tam kapıdan çıkarken Yaşlı usta geldi ve bana bir kılıç verdi. Bu elmaslardan oluşan parlak mavi elektrik saçıyorcasına duran bir kılıçtı.
    Adam: Bu senin eski kılıcın. Mavi Elmas.
    Ben: Klasik isim işte!
    Sonra kılıcı aldım ve yola koyuldum, dağın yolunu tuttum. Başta basit bir yolculuk gibi geldi ama o sırada 70-80 arası İskeletlerle kaplı orduyu gördüm. Bunlar yürüyebilen, elinde yay, kılıç vb. silahlar taşıyan kızgın iskeletlerdi. Yapmam gerekeni yaptım ve kılıcımı çektim. O sırada garip bir ses geldi ve iskeletren birine yol açtılar. Bu şey 3 kafalı, uçan bir iskelet hayaletti. "WİTTHEEER!!!" diye bağırarak saldırıya geçti. Bu şeyin her bir kafası patlayan zehirli kafatasları fırlatıyordu. Ben silahımı ona doğru savurdum ama o uçarak kaçtı. Sonra yukardan saldırmaya başladı. Ben yana kaçarak saldırıdan korundum ama o hala saldırıya devam ediyordu. Nereye kadar dayanabileceğimi bilmiyordum. Zırhım bile yoktu. Kendime güvendim. Koşarak olabildiğince yükseğe zıpladım ve kılıcımı savurdum. Ama fazla canı yanmış gibi gözükmüyordu. Tekrar zıpladım, kılıcımı savurdum. Yana kaçtığı sırada bende kılıcımı yana doğru savurdum ve tam sırtına sertçe bir vuruş yaptım. Ama oda pes edicek gibi değildi. O sırada bir ses geldi kalabalığın arasından. "DUR!!! O benim!!!" diye. Sonra kalabalığın arasından o geldi. HEROBRİNE...

Soulkiller bunu beğendi.
  9. Redo

Redo Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Güzel VE Çabuk 5. Bölümü Yap Süperrrr Devam Up- Up

10. Dogukan 232323dsadsa

Dogukan 232323dsadsa Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0

Bu Sayfayı Paylaş