Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Mojang Planları

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve Darkthunders tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

  Darkthunders Cehennem Kaşifi

  Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi:
  31 Ocak 2012
  Mesaj Sayısı:
  120
  Beğenilen Mesajları:
  6
  Ödül Puanları:
  600
  Cinsiyet:
  Bay
  Uyarı Puanları:
  0
  KAYNAK : Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

  İNGİLİZCE :
  Planned features, items, and blocks  [Collapse]
  Feature
  Description
  Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Minecraft will eventually have an official modding API. The release was originally planned for 1.3, and then for 1.4, but has been delayed since then.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Virtual Reality Compatibility Notch stated that he might make Minecraft compatible with Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın..Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Audio Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Audio loops have not yet been added to the game, but may be played when the player is in a specific location (In Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın., Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın., sea and beside a waterfall).[Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.] This has been partially added inLinkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. by adding lava and water ambient sounds.
  Server Portals According to Get Satisfaction, Mojang has marked a player's suggestion of Server Portals as "Planned.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın."
  Friends list The Minecraft documentary team of 2 Player Productions filmed a Keynote roadmap, also containing this line.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Limited Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. The Minecraft documentary team of 2 Player Productions filmed a Keynote roadmap, also containing this line.
  Video support The Minecraft documentary team of 2 Player Productions filmed a Keynote roadmap, also containing this line.
  Rainbow Crystalline Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. A player's suggestion of Rainbow Crystalline Caves on Get Satisfaction had been marked by Mojang as a "Planned" feature.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Refractoring the Player Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Dinnerbone displayed interest towards looking into switching the skin system to edit right and left player limbs separately, once they're done rewriting the "rendering stuffs". Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Dual-wielding Jeb stated that Notch is working on dual-wielding of items.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  The ability to name Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Notch has stated he will add this feature.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Zipline Mod Notch had stated that he is interested in working with the zipline mod creator to implement parts of the mod into vanilla Minecraft following Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın..Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. As of 5/28/12, Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. has reported that he has made string place-able, one of the components present in this mod.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. This, however, ended up being a new redstone component, Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın..
  Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Notch revealed during the Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.(#8) that he would add dragons. One being the Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın., the other being red.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Jeb informed redditors on his AMA that he would add red dragons, but was unsure exactly how.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  More animals Jon Kagstrom commented on Reddit that he would like to add more animals, such as fish, birds, and tree animals, to make the game seem more 'alive.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  The Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Jeb stated he had considered adding a "funnel block"Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Spikes or Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Jeb hinted a possibility of implementing spikes that would work like pistons but push out Spikes. He later considered making a Spike Block that could be pushed by Sticky Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. instead.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.Dinnerbone showed interest in adding spike blocks after adding Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Pigman Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. came up with the idea for Pigmen, and Notch originally planned for them to occupy NPC Villages. They are among the list of planned mobs.
  CustomLinkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. Notch has said that custom paintings may feature in a future update.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın. that piles up It is unknown if this will be added but snow is already able to be at different thicknesses without using a mod. It can be obtained by using a world editor such as wordedit or mcedit. it can also be obtainted by using WorldPainter Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
  New Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.Content
  Dinnerbone has stated on twitter that he has plans for new fishing content, stating that fishing isn't fun at the moment.Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

  Türkçe Aşagıda

  Darkthunders Cehennem Kaşifi

  Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi:
  31 Ocak 2012
  Mesaj Sayısı:
  120
  Beğenilen Mesajları:
  6
  Ödül Puanları:
  600
  Cinsiyet:
  Bay
  Uyarı Puanları:
  0
  [Collapse] Özellik Açıklama
  Mod API Minecraft sonunda resmi bir modding API sahip olacaktır. Sürüm başlangıçta 1.3 ve daha sonra 1.4 için planlanan, ancak o zamandan bu yana gecikmeye uğramıştır. [14]
  Sanal Gerçeklik Uyumluluk Notch o Oculus Rift ile Minecraft uyumlu hale getirebileceğini belirtti. [15]
  Ses Ses döngüler (mağaralar, ormanda, deniz içinde ve bir şelale yanında) henüz oyuna eklenmiş değil, ancak oyuncunun belirli bir konumda iken oynadı olabilir. [Kaynak belirtilmeli] Bu kısmen 12w38a yılında eklenmiştir tarafından Döngüler lav ve su ortam sesleri ekleyerek.
  Memnuniyet alın göre Sunucu Portallar, Mojang "Planlı. [16]" gibi Sunucu Portallar bir oyuncunun öneri işaretlediği
  Arkadaşlar bu satırı içeren bir Keynote yol haritası filme 2 Oyuncu Productions Minecraft belgesel ekibi listeleyin. [17]
  Sınırlı haritalar 2 Oyuncu Productions Minecraft belgesel ekibi de bu satırı içeren bir Keynote yol haritası çekildi.
  Video da bu satırı içeren bir Keynote yol haritası filme 2 Oyuncu Productions Minecraft belgesel takımına destek.
  Gökkuşağı Kristal Mağaraları Get Satisfaction Gökkuşağı Kristal Mağaraları Bir oyuncunun önerisi bir "Planlı" özelliği olarak Mojang damgasını olmuştu. [18]
  Onlar "render maddeleri" yeniden bitirdiniz kez Refractoring oyuncu Skins, ayrı sağ ve sol oyuncu bacaklarda düzenlemek için cilde anahtarlama sistemi içine bakarak doğru görüntülenir ilgi Dinnerbone. [19]
  Dual-wielding Jeb Notch öğeleri çift wielding üzerinde çalışmakta olduğunu belirtti. [20]
  Sandıklar Notch isim yeteneği onun bu özelliği katacak ifade etmiştir. [21]
  Zipline Mod Notch o vanilya Minecraft aşağıdaki MineCon içine mod parçalarını uygulamaya zeplinle mod yaratıcısı çalışmak isteyen olduğunu belirtmiştir. [22] 5/28/12 itibariyle Dinnerbone yaptığı bildirdi dize yer-mümkün , bileşenlerinden biri bu mod mevcut. [23] Bu, ancak, yeni bir redstone bileşeni, tripwire olmak kadar sona erdi.
  Red Dragon Notch ejderler eklemek istiyorum ki Seecret Cuma Güncelleştirmeler (# 8) sırasında saptandı. Bir o kırmızı ejderha eklemek istiyorum kendi AMA üzerine [24] Jeb bilgilendirilmiş Redditors. Ender Dragon, diğer varlık kırmızı olan, ancak tam olarak nasıl emin değildi. [25]
  Daha hayvanlar Jon Kagstrom o oyunu daha 'canlı görünmesini sağlamak için, balık, kuş ve ağaç hayvan olarak daha fazla hayvan, eklemek istediğiniz Reddit yorumladı. [26]
  Ayırıcısı Jeb o bir "huni blok" [27] ekleyerek düşünmüştü belirtti
  Spikes veya başak blokları Jeb pistonları gibi çalışır ancak Spikes dışarı itmek istiyorsunuz sivri uygulanması olasılığı ima etti. Daha sonra bunun yerine Yapışkan Pistons tarafından itti bir Spike Block yapma sayılır. [28] [29] Dinnerbone tripwire ekledikten sonra başak blokları ekleyerek ilgi gösterdi [30]
  Pigman Kullanıcı Miclee pigmen için fikir geldi, ve Notch başlangıçta NPC Köyleri işgal onlar için planlanmış. Onlar planlı çetelerin listesi arasında yer almaktadır.
  Özel Resim Sergisi Notch özel tablolar gelecekteki bir güncelleştirme özelliği olabileceğini söyledi. [31]
  Kar bu eklenecektir eğer yukarı yığınları bilinmeyen ancak kar zaten farklı bir mod kullanmadan kalınlıkta olmak mümkün. Bu tür wordedit veya mcedit gibi bir dünya editör kullanarak elde edilebilir. aynı zamanda WorldPainter ile [32] obtainted
  Yeni Balıkçılık İçerik Dinnerbone o balıkçı anda eğlenceli olmadığını belirterek, yeni balıkçılık içerik için planları olduğunu twitter belirtmiştir. [33]

Sayfayı Paylaş