Reklam Alanı Ücretlendirmesi

portal sepeti

'Konu Dışı - Genel' forumunda VorBow tarafından 11 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. VorBow

VorBow Kızıl Taş Mühendisi

Alınan Beğeniler:
    27
    Başklıkdada belirittiğim gibi beyler demin interneti açtım portal sepeti diye bir site açıyor ana sayfa tuşuna basınca googleye gidiyor ama ben ilk açışta olmasını istiyorum.Eğer olmazsa vallaha yandım :( lütfen çözümü bilen varsa söyleyebilir mi?

Not:Çözümü bulamassam babam beni öldürecek :(

2. ajan_kit

ajan_kit Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Bak kardeş bende de var sorun çözümü şöyle mesela chrome için sağ tıkla hedef filan var orda
    C:\Users\Nemo\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe yazıyor ama chrome.exe kısmından sonra www.portalsepeti.com gibi şeyler yazar onları komple sil tarayıcıyı tekrar başlat

3. VorBow

Alınan Beğeniler:
    27
    sağol o yöntem değilde babama söledim sistemi geri yükledi düzeldi yinede yardımlarınız için teşekkürler :)

4. mehmetemhem

mehmetemhem Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    ne sistem geri yükleme nede regedit hiç biri önüne geçemiyor.Hedef ve diğer uzantıları değiştiriyorum belli bi süre sonra yine eski haline dönüyor.İnat ettim format atmayacam.Halledecem bu illeti.

5. VorBow

Alınan Beğeniler:
    27
    ben daha doğrusu babam geri yükledi sistemi düzeldi. (Ben birde regeditleri düzeltip yaptım)

6. ajan_kit

ajan_kit Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu arada ben de çözümü buldum :D ilk önce regedit açıp portalsepeti diye aratın ordan çıkan 3 tane şey var 2 tanesinde portalsepeti yazıyor sil sonra tekrar arat portalsepeti diye o yazan şeyleri www.google.com.tr diye değil iyi123 yazan kısmı da Google yap düzeldi bende sonunda yehu :D

7. alenn34

alenn34 Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    0

Bu Sayfayı Paylaş