Server Nasıl açılır

'Minecraft Destek' forumunda lordlakina tarafından 8 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. lordlakina

lordlakina Altın Madencisi

Alınan Beğeniler:
    0
    Para konusunda sıkıntım yok sadece kredi kartım yok havale veya banka kartı oluyormu?
    Server açmak istiyorum nasıl açılacağını bilmiyorum para problem değil lag olmasın kaliteli olsun falan işte bana yardım edebilecek var mı?

En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!
  2. patrayanist

patrayanist Ziyaretçi

Merhaba,
    Server açmak için kredi kartınızın olmasına gerek yok. Server için gerekli vds / vps almak için başvuracağınız firmalar sizden bunun için ücret talep edecekler. Sizde anlaşmalı bankaların ATM'lerine giderek " Kartsız İşlem " menüsünden sadece +18 birinin " T.C. Kimlik Numarası " nı kullanarak ücreti gönderebilirsiniz.

Önemli Uyarı : Bankamatikten sizden istedikleri ücreti gönderdikten sonra mutlaka fiş alınız. Sonuçta size vds / vps satacak olan firmalar sizden parayı yatırdığınıza dair bir belge isteyecek ve sizde onlara fiş üzerinden bilgiler vereceksiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi forumlar

3. lordlakina

Alınan Beğeniler:
    0
    güvenilir bir firma biliyor musunuz?

4. patrayanist

patrayanist Ziyaretçi

Bu konuda piyasada ki çoğu firmaya güvenebilirsiniz. Özel olarak tercih ettiğim yada kullandığım yok ama internette biraz araştırırsanız bulacağınıza eminim

5. lordlakina

Alınan Beğeniler:
    0
    peki rica etsem bana bir site atabilir misin?

6. patrayanist

patrayanist Ziyaretçi

Bu konuda size yardımcı olmam yanlış anlaşılabilir. Bu yüzden google'dan yardım alsanız daha iyi olacaktır .) iyi forumlar

7. Smineate

Smineate Zombi Katili

Alınan Beğeniler:
    4
    Yaw illa paralı diil www.minecraft.net e girr dowlanda bas orda minecraft server yazıyo onu indir sonra o indirdiğin klasörün içine istediğin kodları yaz (kodları internetten bul) sonra java resmine bas server açıldı -,-

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş