Steve'nin macerası ALINTI DEĞİLDİR...

'Minecraft Genel' forumunda Yaycı Skeleton tarafından 22 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Yaycı Skeleton

Yaycı Skeleton Kırık Taş Toplayıcı

Alınan Beğeniler:
    5
    Arkadaşlar beni tanırsınız hani birtane hikaye vardı.URLsi şu bakın http://minecrafting.gen.tr/threads/minecraft-stevenin-macerası-alıntı-değildir.72600/ onun devamı yani alıntı demeyin boşuna. neden yeni bir konu açtım?10000 karakteri aştığı için yeni bir konu açmak zorunda kaldım. Hikayenin devamı altta :)

Bölüm 6
    Witch'e giderken yolda bir kuzu bulur ve onun yününü keser.Tam keserken arkadan bir ses gelir.Işınlanma sesi.Arkasına bakar ve birşey göremez.Yoluna devam eder.Acıkmıştır.Hemen bir domuz bulur ve yer.Akşam olur yatar.

1 HAFTA SONRA

Steve bir hafta sonra çöl biyomunu bulur ve tuzaklara düşmemeye dikkat eder.Sonra bir ay sonrada Bataklık biyomunu bulur.Çok yorulmuştur.Yatağında biraz dinlenmiştir.1 saat sonra bir ev bulur ve ona gider.İçinde her türlü şey vardır.İksir,koyun vb.Hemen orda biryere saklanır.Birkaç dakika sonra
    birisi içeri gelir.Steve gizlice onu izler.O Witch yani büyücüdür.Steve çok korkmuştur.Witch iksir hazırlamak için arkasına döner.Steve bütün herşeyini üstüne giyerek Witchin arkasından tam bıçaklıyordu ki Witch onun kolunu tutup karnına doğrulttu.Steve çok korkuyordu.Hani çook eski bir kurtu vardı ya.Witch tam kılıcı Stevenin karnına saplayacakken kurt Witchin kolunu ısırdı ve Witch zehirlendi ve sonunda öldü.1 ay sonra köylü çok endişelendi.Steve acaba öldümü yoksa sağmı çok merak etti.Steve köylünün kapısını açtı ve köylü Steveye sarıldı.
    Köylü:Seni çok özledim Steve :(
    Steve:Üzülme Witch artık öldü.
    Köylü:Çok teşekkür ederim.O Witch banada hep kötülük ediyordu.
    Steve:Birşey değil.
    Köylü Steveyi takip ederek Stevenin evine gittiler.
    İkiside uyudular.Sabah oldu.Yanında kurtu yoktu.Öldü diye çok korkuyordu Steve.
    Yola çıktı.Tekrar evinin önünde bir kitap vardı.
    Kitapta şöyle yazıyordu:Steve ben kardeşin.Hatırladın mı? Ben ölmedim merak etme.Aslıda merak et ÇÜNKÜ SENİ ÖLDÜRECEĞİM.Neden bana paraüşütü vermedin?Ben senin sırt çantanı aldım sadece.Ama sen o sırt çantasını almadın değil mi?Senden nefret ediyorum STEVE NEFRET NEFRETT!!!!!

HeroBrine

Steve çok korktu.Hemen Brine için ağladı onu çok özlemişti.Birkaç dakika geçti.Bir kitap daha buldu o kitapta;
    Beni hatırladın mı Erkek arkadaşım.Ben kız arkadaşın.Ben artık öldüm.Ama yaşıyorum gördüğün gibi.Artık siyah yüzlü heryerim beyaz bir kişi oldum.Artık seni sevmiyorum Steve gelip seni öldüreceğim.

Entity 303

Stevenin aklına bile gelmezdi bu olay.Hemen bir tane ender eye yaptı ve kullandı köylüyle birlikte takip ettiler.Bir kaç saat sonra geldiler.Ama portala hemen girmediler.Biraz madene inip Maden topladılar.ve hepsi elmas setle diziliydi.Hemde büyülü oklarıda vardı.Girdiler.Enderdragondan çok korktu.Köylüyle beraber birlik oluşturarak enderdragonu öldürdüler ve...

Devam Edecek...

En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!

Bu Sayfayı Paylaş