Youtube Kanalı - Ege Denizi!

'Minecraft TV!' forumunda Ryhmer tarafından 15 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Ryhmer

Ryhmer Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0

Artık herkes oyun kanalı açmaya başladı ve yaklaşık iki üç yıldan beri böyle bir şey istiyordum. Bu işi beceren sayılı kanal var belki bir gün bizde onların arasında oluruz. İzlenme sayımız yada abone sayımız az olsa da bu işin peşini bırakmayacağımızı belirtiyorum bu arada zaten forumda beni tanıyan kişiler var bırakmayacağımı bilirler.

Kanalın ismi nereden geliyor?

Benim ismim Deniz, ve kanalın diğer sahibi Ege sizde anlarsınız ki isimlerimizin birleşiminden Ege Denizi gibi bir şey yaptık ^ ^

Ne tür oyunlar çekeceksiniz?

Öncelikle şöyle bir şey planlıyorum, Minecraft gibi zevkli ve sevdiğimiz oyunları bir seri halinde yayınlayacağız fakat serisi çekilmeyen yada sevmediğimiz oyunları da 'MuratAbiGF' gibi bir oynatma listesinde bir oyun olarak toplayacağız tabi bu özentilik değil, örnek almadır.

Neden 2 yıl önce değil şimdi açıyorsun?

Bu 2 yıl süresince pek vaktim olmadı. Oynamam gereken oyunlar, çalışmam gereken sınavlar vesaire filan vardı en önemlisi ise bir çok youtube kanalını izledim, onlara gelen eleştirileri okudum ve onların yaptığı hatalardan ben ders alarak o hataları düşmemeyi planladım.

Ne zaman başlıyorsunuz?

Aslında şimdi başladık bile! Kapak fotoğrafımız, facebook sayfamız gibi ayrıntılar tamamlandı. Ege şu an şehir dışında olduğu için bir hafta sonra videoları yayınlamaya başlayacağız!

Facebook: Link
    Youtube: Link

En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!
  2. OnurIFB

OnurIFB Ağaç Yumruklayıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    aanaa sıjkam

En son Sürüm Minecraft indirmek için buraya Tıklayınız!

Bu Sayfayı Paylaş