2019 Yılının Fark Yaratan Telefonları

  • Minecraft Nasıl? Discord Sunucusuna gelerek başkaları ile sohbet edebilir, başkaları ile yardımlaşabilir aynı zamanda yapılan ve yapılacak olan çekilişlerden faydalanabilirsiniz, katılmak için buraya tıklayın.

ChiaX

Go after your dreams!
17 Şub 2019
50
29
1,000
#1
2019 Yılının Fark Yaratan Telefonları
gam.jpeg

Teknoloji, gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Nano-teknoloji dahi yeni keşfedildi der iken; geçmişin derinliklerinde kalması insanı ciddi anlamda etkiliyor. Gelelim cep telefonlarına; kesinlikle teknolojik, hayat kolaylaştırıcı ve yaygınlar. Kimi zaman donu verse de, yinede seviyoruz onları. Bu devirde, cep telefonlarına gözü gibi bakmayan mı kaldı? Hele hele 2019 model ise.

İşte 2019 yılının fark yaratan telefonları:

Samsung Galaxy S10+
indir.jpeg

6.4 Inch büyüklüğünde olan bu telefonumuz, SuperAMOLED ekrana sahiptir. Ek olarak, pil ömrü ortalamanın oldukça üstündedir. Samsung'un şu ana kadar çıkardığı en iyi telefon olmasıyla Dünya sıralamasında yarışıyor.


Huawei P30 Pro
indir.jpg

Listenin başındaki cep telefonundan da yüksek bir pil ömrüne sahip bu telefon, 6.4 Inch ekran boyutu ile renklerin çarpıcılığını hissettiriyor. Ayrıca, Çin Cumhuriyeti'nde düzenelen yarışmada şampiyon olmuş bir telefondur.


iPhone Xs Max
xp.jpeg

Piyasanın pahalı telefonlarından. Listemizin ise en pahalı telefonu... Kendisi, 6.5 Inch'tir ve yüz taramalı kilit içerir. Ek olarak, aşırı uzun bir pil ömrü vardır. Listemizin en çok satılan telefonudur. Bence de gayet güzel bir telefon.

İyi Forumlar!