+5 Farklı Oyun » RealCraft Kalitesi ile | /CREATİVE/SURVİVAL/PVP/OPSKYBLOCK/FACTİON | 1.7 1.8 32GB |

can147

Kırık Taş Toplayıcı
27 Tem 2012
44
0
675
21

IP Adresimiz: play.realcrafttr.com
Versiyon: 1.7.X 1.8.X 1.7 & 1.8
Websitemiz: www.realcrafttr.com

Slot: 350
Hosting: BELİRSİZ
Ram: 32GB
Sunucu Türü: Çekirdek Sunucu!

SAHTELOBİ

LOBİ

KURUCU

-Başvuru-
Başarılı oldugunuz dal nedir ? (Builder Java Coder Moderator vb.)
Ne kadar bilgilisiniz (Build-Java-Komut vb. anlatın) :
Oyuncu ilişkileri :
Yeni fikirleriniz :
Neden seni alalım :
Günlük Online :

-Şartlarimiz-
Dürüst ve Güvenilir olmak
Mikrofonunuzun olması
Skype Hesabınız olması
15 Yaş ve üzeri olması
KONU GÜNCELLENMİŞTİR.
27.09.2016

drahnader9

Ağaç Yumruklayıcı
27 Nis 2017
9
0
0
19
Öncelikle selamun aleyküm
Moderator olmak istiyorum
Yaş:13(biliyorum yaş sınırı 15 ama şansımı denemek istiyorum)
Skyepe:Yunus Gönüldaş
Bilgi:cler,ban,ip ban,kick,mute,fly,feed bu komutları biliyorum
Oyuncu İlişkileri:Çoğunlukla oyuncuların dilinden konuşurum.Serverde yasaklı haraketi yapan kardeşim bile olsa gereken cezayı veririm. sabırlıyım.Biri süç işlediğinde hemen ban atmam
Yeni fikirleriniz:Sunucunuz Bakımda olduğu için bakamadım ama benim bi pvp sunucusundan beklediğim geniş arazi olması kar nether yesillik çamur vb.biomlarının olması.eventlerin olması yani böyler turnuva olması.
Neden seni alalım:3 senedir mc oynuyorum ve oyuncuların dilinden anlarım.Balık burcuyum ikna kabiliyetimde yüksektir.
Günlük online:Tatil günleri 6 saat okul günleri 4saat

Beni seçerseniz serverinii olağanın üstünce yükseltmeye çalışacağım.
ve inanınki oyuncuların gözünde serveriniz oynanılacak bir yer olacaktır.
Bende yalan yoktur isteseydim serveriniz mükemmerl olabilirdi diye bilirdim ama söylemedim çünkü bende yalan yoktur.

CReeDPvP

Ağaç Yumruklayıcı
18 Ağu 2017
1
0
0
18
Başarılı olduğunuz dal nedir : Rehberlik Ve Moderatörlük
Ne kadar bilgilisiniz : pluginlerle ilgili çoğu kodu bilirim bunun yanında ban-ip ban-mute vb. komutları biliyorum.
Oyuncu ilişkileri : Oyuncularla Çok İyi anlaşırım Bir hile Veya Herhangi Bir şey iletisi alırsam Kanıt Olmadan yani kimseyi haksız yere ban mute vb atmam.
Yeni fikirleriniz : SkyBlock Gerçekten İyi Bir Yer Olmuş Ama Factionu Bir an önce Açın Lütfen .
Neden seni alalım : Minecraft 2009'da Çıktı Ben ise 2011 Yılında Oynamaya Başladım Yani Tam 6 Yıldır Minecraft Oynuyorum Ve Minecraft Hakkında Gerçekten BilgiliOlduğumu Düşünüyorum
Günlük Online : Günde 12-15 saat Bilgisayarda Oluyorum Yani Serverda Gerçekten Uzun Süre Kalırım.