<<=AhmetMelihTR Final Plugin Paketi @2013=>>

AhmetMelihTR Final Plugin Paketi Sizce Nasıl Olmuş ?

• Kullanılan toplam oy
    126
29 Mar 2012
537
327
0
29
Nehter (Antalya)

Merhaba Arkadaşlar AhmetMelih Plugin Paketlerinin sonu olan AhmetMelihTR Final plugin paketini sizlere tanıtmak istiyorum bu plugin paketi süper bir plugin paketidir , permler : oyuncu , vip , megavip , kralkurt , rehber , supermod , mod , admin , mimar , kurucu dur. essentials yenilenmıştir , çokluklar atılmıştır yani 0 dan plugin paketi yapılmıştır , antijoinbot plugini sayesinde botlara karşı koruması artırılmıştır , Marryme Plugini Sayesinde Evlenebilir Hatta Boşanabilirsiniz. ayrıca bu plugin paketi final olduğu için bazı arkadaşlarımız soruyor ben minecraft işlerine devam ediceğim. hatta %100 geliştirerek. Ranor Emir Sayesinde..​
Pluginler 38 Adettir:​
Worldguard,Worldedit,Vault,SpamGuard,SimpeVIPPerks,SimpleRegionMarket,ScheduledAnnouncer2,anticreeper3,NoPl,NoCheatPlus,ModReq,MobArena,Marryme,Lockette,LetItRain,LegendaryMessages,Jobs,Jail,iConomy,Hatme,GodPowers,Factions,EssentialsSpawn,EssentiaslGroupManager,EssentialsGroupBridge,EssentialsChat,Essentials,CropJoinLeaveMessage,CraftBook,ClearLag,ChestShop,AutoSaveWorld,Authme,AntiJoinBot,AntiCheat,AlphaChest,SafeFire,AntiBot​
Not: Bu Plugin Paketi Paylaşılabilir Fakat Değiştirelemez , Değiştirildiği Zaman Paylaşılmaz! , Bu Plugin Paketi Yapımında Bana Yardım Eden Kişilere Teşekkür Ederim.​
Güncel! : (16:02 - 15.03.2013 = SafeExploneis Yerine AntiCreeper3 Plugini Eklendi, ColoredTablist Yerine TabManager Pluginine Geçildi , Jobs Ve Faction Yenilenip Bugları Giderildi , Motd Yazısı Değiştirildi , Yazi Renkleri Ayarlandı , Ölüm Mesajları Düzenlendi . )
VirüsTotal Linki (Link1) : İsteyen www.virustotal.com Dan Aratabilir.
VirüsTotal Linki (Link2) : İsteyen www.virustotal.com Dan Aratabilir.
Not : VirüsTotal Demek Linklerin Yani dosyaların Virüssüz Olduğuna Dair Kanıt Demektir,Zaten exe olmadığı için Bir Sorun Yok Fakat Yinede Paylaşıyım Dedim Önemi Varmı Derseniz Bence , VirüsTotal Yerinden İndirmiceksiniz Yukarda İndir Yazıyor Ordan indireceksiniz. Linkler Virüssüzdür Kanıtlarada Yukardan Bakabilirsiniz.​
Server Reklamı Yapacaklar İçin Hazırladım :

Kod:
35 TL -----> MegaVip <---- 35 TL
1- /superjump ile 50 Blok Havaya Ve 100 Blok ileriye Ziplama
2- /hat ile Elindekini Kafasina Takma
3- /vulcan ile Ates Topu Atma
4- /gaia ile gectigi yeri cimen yapma
5- Server Doluyken Bile Girme
6- /Repair ile hasarli esyalarinizi tamir etme
8- /feed ile aclik doyurma
9- /vipspd ile 5 dakika hizli kosma
10- /vipdig ile Yeri Hizli Kazma.
11- /vipair ile suda bogulmadan yuzme.
12- /vipstr ile Guc Sizinle Olsun.
13- /jesus ile Suda Ve Lavda Yurume.
14- Bircok Sethome Hakki
15- Sinirsiz Yardim Skype ile.
16- 500k Oyun Parasi
17- 150 Oyun Leveli
18- 3Stack Altin Elma
19- 4Stack Diamond
20- 3Stack Gold
21- 3Stack Iron
22- Istedigi yeri 50x50ye Kadar WGLeme Sadece 1kez.
23- Warplara Hemen Isinlanma.

25 TL -----> GoldVip <---- 25 TL
1- /superjump ile 50 Blok Havaya Ve 100 Blok ileriye Ziplama
2- /hat ile Elindekini Kafasina Takma
3- /vulcan ile Ates Topu Atma
4- /gaia ile gectigi yeri cimen yapma
5- Server Doluyken Bile Girme
6- /Repair ile hasarli esyalarinizi tamir etme
8- /feed ile aclik doyurma
9- /vipspd ile 5 dakika hizli kosma
10- /vipdig ile Yeri Hizli Kazma.
11- Bircok Sethome Hakki...
12- 250k Oyun Parasi
13- 100 Oyun Leveli
14- Sinirsiz Yardim Skype ile
15- 2Stack Altin Elma
16- 2 Stack Diamond
17- 2 Stack Gold
18- 2 Stack Iron
19- Warplara Hemen Isinlanma.

10 TL -----> IronVip <---- 10 TL
1- /vipdig ile Yeri Hizli Kazma.
2- /vipspd ile 5 Dakika Hizli Kosma
3- /feed ile Aclik Doyurma
4- Bircok Sethome Hakki.
5- /vulcan ile Ates Topu Atma
6- 50K Oyun Parasi
7- 50 Oyun Level
8- Warplara Hemen Isinlanma.

Yardım Alanı:
Yetkili Yapma (Oyuncuya Grup Ayarlama) :
// Lütfen Konu İşinize Yaradıysa Beğenin Ve Yorumlarınızı Yazın Plugin İstekleri veya açıklar olursa dediğim gibi Yorum Atın. Herkeze İyi Forumlar Herkeze!

29 Mar 2012
537
327
0
29
Nehter (Antalya)

craft_man

Yasaklı
Yasaklı
10 Eki 2012
152
16
0
33
Antalya
Konu başlığını düzenledim, ayrıca konu içeriğinde ki gif dosyasını spoiler içerisine aldım çünkü sayfa çok kasıyor. Yeniden düzenlemeyin.

Epıc

Buğday Çiftçisi
29 Kas 2012
102
3
0
24
Ahmet Oyuna girdigim zaman OyunGörevlisi Oyuncu Kurucu Epic yazıo Oyuncuyu nasıl kaldırcaam