Bilgisayar Isınması

• Minecraft Nasıl? Discord Sunucusuna gelerek başkaları ile sohbet edebilir, başkaları ile yardımlaşabilir aynı zamanda yapılan ve yapılacak olan çekilişlerden faydalanabilirsiniz, katılmak için buraya tıklayın.

minefly

Ağaç Yumruklayıcı
10 Tem 2013
24
1
0
Kardeş öncelikle laptop kullanıyorsan arkasını aç bir tozları temizle ısınma azda olsa azalır sonra bir soğutucu al (en ucuzu 12-13 TL '''daha da düşüğünü alma derim''' ama maddi durumun yetiyorsa daha iyisini alabilirsin. O sana kalmış bir durum. Ama sen önce bir bilgisayarındaki tozları temizle (ben elektrikli süpürgeyle temizlemiştim sorun %30 filan azaldı.
Arkadaşlar laptop un altına buz koymayın la su kaçarsa kötü olur.

YARDIM EDEBİLDİYSEM NE MUTLU BANA

zKillerPT

Ağaç Yumruklayıcı
30 Ocak 2018
1
0
0
27
salamun aleyküm bilgisayarımın özellikleri: intel core i9 7600 cpu @ 4.00ghz 4.00ghz 16Gb ram 64 bit işlemci iştim sistemi x64 tabanlı işlemci Kasa : Corsair Link Fan Sayısı:6 Fan hızı : 9600Fit Ama bilgisayarda minecraft açınca bilgisayar 100 derece 200 dereceye kadar çıkıyor bilgisayara el değmiyor nerdeyse mangal yapacam başka oyunlarda 1 derece 29 derece oluyor minecraftta fanların sesi kasırga gibi çıkıyor diğer oyunlarda üfleme sesi gibi
yardım edin

MTMCcraft

Ağaç Yumruklayıcı
30 Ocak 2020
6
1
10
Laptop Bilgisayarların Altına Fan Koyarak Bilgisayarı Soğutup Daha Uzun Kullanım Ömrü Sağlayabilirsiniz @taha339. Bence Bilgisayarın İçinden Kaynaklı Bir Sorundur O En Çok Laptop Bilgisayarlarda Oluyor.