Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

1. Bu sitede çerezler kullanılıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul ediyor olacaksınız. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  2. Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
    Başvuru konusu için tıklayın.
  3. Premium Kazanmak İster misiniz?

Minecraft Türkiye'de premium üye olmak istiyorsanız hemen tıklayın ve premium kazanın!

builderlik eğitimi verecek biri yok mu?

Konusu 'Minecraft Rehberleri' forumundadır ve metinzeki tarafından 26 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. metinzeki

metinzeki Kırık Taş Toplayıcı

Beğenilen Mesajları:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bana sağlam bir builderlik eğitimi verecek biri yok mu? acaba :D bir server kurup öğretecek biri?

2. GHOSTrider889

GHOSTrider889 Zombi Avcısı

Beğenilen Mesajları:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ben senin builder eğitmenin olabilirim.(serveri sen kuracaksın yada kurulmuş creative modlu server olmalı çünkü ben kurmam).Zaten bende bir servere builder olmak için foruma bişeyler yazmıştım.Neyse ben olurum.minecraft becerim yüksektir.

3. Syrex01

Syrex01 Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim benim bir serverim var. ve sağlam güvenilir iyi bir builder arıyorum eğer ulaşmak istersen. skype adresim: Syrex01 siyah bir fotoğraf var. Ulaşmanı bekliyorum

Sayfayı Paylaş