Could not create the java virtual machine Kesin Çözüm

• minecraft-turkiye-reklam

• Minecraft Nasıl? Discord Sunucusuna gelerek başkaları ile sohbet edebilir, başkaları ile yardımlaşabilir aynı zamanda yapılan ve yapılacak olan çekilişlerden faydalanabilirsiniz, katılmak için buraya tıklayın.
  • Tarihi Sever misin? Öyleysen Tarihi Seven İnsanlar Topluluğu Discord Sunucumuza gelerek yeni şeyler öğrenebilir, başkaları ile tarih hakkına tartışbilir ya da bildiklerini başkaları ile paylaşabilirsin, katılmak için buraya tıklayın.

CaptainJason

Ağaç Yumruklayıcı
5
1
0
29
Beyler Bu Hatayı Aranızda Alanlar Çok Var Sanırım Çoğu Kişide Böyle Hatalarla Karşılaşıyorum ;

Şimdi Bunu Çözmek İçin Öncelikle Bilgisayarımıza http://www.java.com/tr/ Adresinden Java İndiriyoruz Java Varsa Güncelliyoruz Daha Sonra Şu Adımları İzleyin :

2 Tane Anlatim Yaptim Biri Videolu Biri Yaziyla Yapamayanlar Videoyu İzleyebilir

Video Yine İngilizce Ama Pc Türkçe Olduğu İcin Anlayabilirsiniz :D

Videolu Anlatım (Kendi Çekimimdir) :

Yaziyla Anlatim :
Şimdi İlk Önce Buraya Gelin ;
Bilgisayarim/Özellikler/Gelişmiş Sistem Ayarlari (Solda)/Ortam Değişkenleri/

Daha sonra orda 2 tane "Yeni" Butonu Olacak Bi Altta Bi Üstte Onların 1.Cisine Tiklayin Ve Bunları Yapın :

Değişken Adı : _JAVA_OPTIONS
Değişken Değeri : -Xmx512m

Daha Sonra 2. "Yeni" Butonuna Tıklayin Ve Onada Ayni İslemleri Yapın Tamam Diyerek Kaydedin ve Oyuna Girin Artik Oynayabilirsiniz :)

Yardimci Olabildiysem Ne Mutlu Bana :D

Emege Saygi :)

Azatkartal00

Ağaç Yumruklayıcı
1
0
155
hep bu hatayı alıyordum artık oldu allah senden razı olsun kardeş artık favori insanımsın seni çok seviyorum olduuuuuu yes