Efteliacraft.keyubu.com ➦Haftalık Sezon Sıfırlandı +45 Online İle Bayrama Özel Etkinlikler Devam Ediyor Bayramda Evde Sıkılma Gel Sende Katıl Aramıza

• Minecraft Nasıl? Discord Sunucusuna gelerek başkaları ile sohbet edebilir, başkaları ile yardımlaşabilir aynı zamanda yapılan ve yapılacak olan çekilişlerden faydalanabilirsiniz, katılmak için buraya tıklayın.

Georgias

Ağaç Yumruklayıcı
5
0
5
Bayaramın 1. Günü Online Rekor

Başlamak İçin Hala Geç Değil !
Emek Skyblock Keyfini Yaşamak İçin Geç Kalmadın !

bayramözel.png

On_bilgi.png

Ön Bilgi Verme Amacım Hazır Konu Tasarımında Bi Kaç Eksikler Var Onları Ön Bilgi
Olarak Sizlere Bilgi Vermek İstedim.Sunuzumuz EmekSkyblock Sunucusudur.Her Gün 3
Adet Event Olmaktadır.Yetkili Kadromuz Gün İçinde Sizin Sorunlarınızı Kolaylıkla
Halledebilmek İçin Sürekli Aktiftir!
Unutmayın Sizlere Özledğiniz Emek Skyblock Serveri İle Karşınızdayız
Tanıtıma Geçelim

Sistemler.png

Hazır Konu Forumunda Eksik Sistemler Burdan Tanıtmak İstedim;

➦ Gelişmiş Fırın Sistemi ➦ Bu Sistem Sayesinde Artık Fırınlarınıza Level Atlatıp Daha Hızlı Eritme Yapabileceksiniz.
fırınn.png

➦ Timber MOD Sistemi ➦ Bu Sistem İle Adanızda Ağaçları En Alttan Balta İle Kestğinizde Tüm Ağaç Kırılır Odunlar Envanterinize Gelir.

➦ Ada Reklam sistemi ➦ Bu Sistem İle Adanızda Açtığınız Warpları Tanıtabilirsiniz
adareklam.png

➦ Uçuş Belge ➦ Bu Sistem İle Sunucumuzda Çeşitli Yerlerden Elde Ettiğiniz Uçuş Belgeleriyle Sunucumuzda Sadece Adanızda Uçabilirsiniz.
ucus.png

➦ Ada Yükseltme ➦ Bu Sistem İle Adanızın Boyutunu ve Kişi Sayısını Yükseltebilirsiniz.

➦ Şimdi Sırada Hazır Konu Forumu İle Tanıtım Yapalım ➦

r6yA91.jpg

2020-05-14_21.42.15.png

2020-05-14_21.44.51.png

2020-05-14_21.45.29.png

2020-05-14_21.47.10.png

2020-05-14_21.54.53.png

Değerli Forum Üyeleri Forumumuz Bu Kadardı Hepiniz Sunucumuza Davetlisiniz
Efteliacraft.keyubu.com​

Son düzenleme: