Flowing Tears | Witcher Temalı Fantastik Rol Sunucusu | YENİ DÖNEM

  • Minecraft Gamer Uzayblock Sunucusu ile harika bir uzay deneyimine ne dersiz? Discord sunucumuza gelerek gelişmelerden haberdar olabilir veya arkadaşlar edinip sohbet edebilirsin, buraya tıklayın.

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
25 Kas 2012
2
0
880
24
#1Sunucunun konsepti ne?

Sunucu, Witcher serisinin evreninde geçecek. Her şey tamamen aynı olmayacak tabii ki. Evrene kendi dokunuşlarımızı da katacağız.

Flowing Tears nedir?

Flowing Tears, Dungeons & Dragons masaüstü rol yapma oyunundan baz alınarak kurulmuş bir Minecraft Role Play sunucusudur. Minecraft Türkiye'nin en köklü rol yapma sunucularından olan Flowing Tears, 2013 yılından beri çeşitli zamanlarda açılmıştır.

Sizi diğer sunuculardan ayıran ne?

Bizi diğer sunuculardan ayıran en temel şey sınırsıza yakın görev, macera, gizem ve bulmacadır. Senaryo bundan önce açılan Minecraft Role Play sunucuları gibi sadece basit bir köyde geçmeyecek. İsterseniz sürgün edilmiş ve soyluluğu burada tanınmayan bir savaşçı olabilir, isterseniz asıl amacı insanlar üzerinde deneyler yapmak olan deli bir şifacıyı canlandırabilirsiniz. Yönetim ekibi sizin hayal gücünüze saygı duyacak. Mantık çerçevesinde yapılabilecek olan tüm rollere bürünebilirsiniz.

Peki büyü var mı?

Evet, var. Dungeons & Dragons'ın büyü listesindeki yüzü geçik büyünün hepsi sunucumuzda mevcut. Çıktığınız maceralarda, kütüphanenin yasaklı katındaki kitapların yaprakları arasında gizli tutulmuş tılsımlar yoluyla, şeytani ruhlarla yapacağınız anlaşmalarla kazanma ihtimaliniz olan onlarca büyü ve lanet var.

Macera? Gizem? Biraz daha açar mısın?

Flowing Tears evreni sadece meslek yapıp para kasmaktan ibaret değil. Haritanın tamamı sonu bulunamayacak kadar büyük zindanlar, ganimetlerle dolu mağaralar ve bulunmayı bekleyen hazinelerle dolu. Tüm bunları arıyorken karşınıza birbirinden farklı yaratık ve bulmaca çıkabilir. Tabii ki bunun yerine sıradan bir çiftçi de olabilirsiniz.

Peki çiftçi olursam bütün eğlenceyi kaçırmış olmayacak mıyım?

Hayır. Yönetim ekibi çoğu oyuncu tarafından "sıkıcı" tarzında nitelendirilen çiftçi rolü için bile rol çıkaracak. Kimi zaman tarlanıza dadanacak olan bir yaban domuzuyla uğraşırken, kimi zaman bir hayduttan kaçan genç bir kıza ev sahipliği yapabilirsiniz.

Yapabileceklerim sınırlı mı?

Tabii ki hayır. Bugüne kadar oynadığınız tüm sunucuları unutun. Çıkacağınız maceralarda elde edeceğiniz ganimetler, ormanın ortasında ağaç keserken bulacağınız eski bir sandığın içerisindeki büyülü kolye, tarlanızı ekiyorken rastladığınız antik silahlar gücünüze güç katacak.

Tamam her şey çok güzel, peki nasıl oynayacağım sunucunuzda?

Oyuncuları başvuru sistemiyle alacağız. Tek yapmanız gereken forumumuza (Flowing Tears RP) kayıt olup, başvuru atmak.


Forum Adresi: Flowing Tears RP
Sunucu Türü: Role Playing Game
Sunucu Durumu: Kapalı
Slot Sayısı: 144

-
"Yine mi?" ses tonu boğuktu. Öksürerek boğazındaki balgamı temizledi. Yaşlı Vaughn, karşısında dikilen en fazla yirmi yaşlarındaki delikanlıya doğru bakıyordu. Delikanlı soluk soluğaydı. Vaughn'a doğru bakarak tedirgin bir şekilde kafasını onaylarcasına salladı. Delikanlı, uzun süren sessizliğin ardından gitmesi gerektiğini anladı ve odadan ayrıldı. Yaşlı Vaughn bakışlarını, delikanlının kendisine getirdiği kanlı kağıt parçasına çevirdi. "Yedinci gün, hala izini sürüyorum. Hissediyorum, çok yakınım. Ama fazlasıyla korkuyorum. Peşinde olduğumuz şeyin ne olduğunu bile bilm-" Yazının devamı kana bulandığından dolayı okunmuyordu. Kağıt parçasını buruşturarak bir kenara fırlattı. Öfkeli, aynı zamanda üzgündü. Yaşlı adamın gözlerinden akan yaş, buruşuk yüz hatlarından aşağı doğru ağır ağır kaymaya başladı.

Çürümeye yüz tutmuş titrek elini alnına doğru götürdü. Başı çatlıyordu. Bakışları pencerenin dışarısındaki Holmfirth Kasabası'ndaydı. Ay ışığıyla yıkanan kasaba, gecenin bu vaktinde oldukça yalnız görünüyordu. İki elini de avcu kendine dönük şekilde havaya kaldırdı. Vücudundaki yara izleri, gördüğü onlarca savaşın kanıtı gibiydi. Titreyen sol eline doğru bakarak dişlerini sıktı. "Demir El Vaughn". Sayılamayacak kadar şeyin canını alan Vaughn, artık yalnızca bir kasabayı yöneten kötürümden ibaretti. Derin bir nefes verirken dudaklarının arasındaki pipodan derin bir nefes aldı. Gri duman dudaklarının arasından odaya salınırken üşüdüğünü hissetti. Soğuk, üzgün ve yapayalnız.


Sunucudan Görseller