kullanımı kolay skin edit programı + 15 skin + shapeshifter mod + ayrıntılı açıklama

çalışmayı beğendinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    16

_FINESSE_

Kömür Madencisi
7 Eyl 2012
53
9
0
31
merhaba arkadaşlar sizlerle şimdi skin edit programı ve yanında yaptığım 15 skin ide veriyorum
eminim çok beğeniceksiniz programın kullanımı ve skinlerin nasıl değiştirileceğini de açıkladım bunlarla beraber sizlere shapeshifter mod ve modloader da veriyorum bu modu u tuşuna basarak kullanabilirsiniz (tabi önce yüklemeniz lazım) yüklemenin açıklamaları da mevcuttur tüm bunları sizlerle paylaşıyorum

by _FINESSE_
reelde beğeniceğinizden eminim ama sanaldada beğenirseniz sevinirim her türlü eleştiriye açığım yazmaktan çekinmeyin ayrıca isterseniz sizlere 10 15 tane çok güzel mod verebilirim eğer istiyorsanız benimle irtibara geçin yada bu konunun altına yorum yazın

http://s3.dosya.tc/server4/WdC4DT/skinlerveeditprogram_.rar.html

_FINESSE_

Kömür Madencisi
7 Eyl 2012
53
9
0
31
link te bir sorun yoktur 3 bilgisayarda denenmiştir kusursuz bir açıklama ve skin edit programı vardır tüm bunlarla beraber 15 tane yeni skinde hediye tek ricam beğenmeniz

by _FINESSE_

_FINESSE_

Kömür Madencisi
7 Eyl 2012
53
9
0
31
açıklamayı bizzat kendim yazdım dünden beri uğraşıyorum ama shapeshifter ı yüklemezsen skinleri kullanamazsın oda çok güzel bir mod u tuşuna basarak tavukğa falan dönülebiliyorsun

by _FINESSE_