Kurucu,Admin,Rehber,VIP vb. tagı nasıl yapılır ? YARDIM

NikoBellic

Ağaç Yumruklayıcı
31 May 2012
6
0
0
29
Nickimin solunda admin tagı olmasını istiyorum.Nasıl yapabilirim ?
Örn:
[Kurucu] FirefoX
[Admin] FullShark
[Rehber] ElgarL
[Mod] DragoMonavit
gibi...

| UltravisionTR |

Kırık Taş Toplayıcı
25 Tem 2013
42
0
0
28
Beni bu işin içine alın permleri söyleyin ben ayarlarım ne permi olsun ben çoğu permissionları biliyorum 1.5 yıldır minecraft serverle uğraşıyorum skype : speed_booster

ahmetsemi14

Ağaç Yumruklayıcı
25 Haz 2013
9
1
0
32
/manuaddv Nick prefix [Rütbe] böyle istedihini yap kardeş rengli yazmak ister sen mesale yeşilmi yazcam manuaddv Nick prefix &a[&aKurucu&a]&a böyle yazarsan kurucu yazısı yeşil olur ama rengin sen ayarlayabilrsin

Vıp içinde /manuadd Nick VIP seveiysi mesala Hard VIp bnm nick bomebr83mesale ben böyle vip yapıyorum kendimi :/manuadd bomber83 Hard VIP eer işi ne yaradıysa ne mutlu bana :)

malossoaha

Ağaç Yumruklayıcı
8 May 2014
2
0
0
21
/manuaddv Nick prefix [Rütbe] böyle istedihini yap kardeş rengli yazmak ister sen mesale yeşilmi yazcam manuaddv Nick prefix &a[&aKurucu&a]&a böyle yazarsan kurucu yazısı yeşil olur ama rengin sen ayarlayabilrsin

Vıp içinde /manuadd Nick VIP seveiysi mesala Hard VIp bnm nick bomebr83mesale ben böyle vip yapıyorum kendimi :/manuadd bomber83 Hard VIP eer işi ne yaradıysa ne mutlu bana :)
kardeş aynı dediğin gibi yaptım oldu kurucu yazdı ama ismimin yanında kurucu yazmıyor hala

jokerberkay

Ağaç Yumruklayıcı
19 Nis 2014
10
0
0
45
malassoaha plugin lazım omun için yani sw varsa omu yapabilmek için plugin ini bulman lazım sende plugin olsa bile içlerinde o eksik olabilir aynı durumu bende yaşamıştım