Kurucu yazı rengi degistirme - Yardım !

Garavel

Ağaç Yumruklayıcı
24 Mar 2012
15
0
0
28
Kurucunun isminin nasıl yazacagi ve bastaki kurucu takisinin rengini ve chat'te yazdigi yazinin rengini nereden ayarlayabiliriz ?

GroupManager diye tahmin ediyorum ama yardım lazım

KroFessionaL

Buğday Çiftçisi
3 Kas 2012
102
23
0
22
Antalya
www.krocraft.co.nu
Doğru tahmin etmişsiniz, GroupManager plugini ile nickinizin başına Kurucu vb. taglar koyabilirsiniz. Chatte yazılan yazıların rengini değiştirmek içinde Essentials dosyasından config.yml ' yi açıp (WordPad ve benzeri programlarla) Essentials Chat bölümündeki
Kod:
'<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
kodunu editleyerek yapabilirsiniz.

Garavel

Ağaç Yumruklayıcı
24 Mar 2012
15
0
0
28
herkesin rengini degil sadece kurucularin rengini nasil degistirebilirim ? Gruba gore degissin yani

-

Mesela oyuncularinki yesil kurucularin kirmizi v.s

KroFessionaL

Buğday Çiftçisi
3 Kas 2012
102
23
0
22
Antalya
www.krocraft.co.nu
herkesin rengini degil sadece kurucularin rengini nasil degistirebilirim ? Gruba gore degissin yani

-

Mesela oyuncularinki yesil kurucularin kirmizi v.s

Anladım hemen onuda anlatıyım, GroupManager klasörünü açıyoruz, worlds klasörüne girip ordan hangi dünyada isimlerin rengini ayarlamak istiyorsanız giriyorsunuz, groups.yml'yi açıyoruz (WordPad vb. programla) açtıktan sonra oyuncuların grubunu buluyoruz örnek olarak default grubunda oyuncular var diyelim default bölümündeki prefix: 'xxx' de xxx yazan yere renk kodu veya bir yazı yazarsanız oyuncuların nickinin başına yazdığınız yazı ve rengi çıkar.