Kutuyu Tekmele[orijinal)

  • Minecraft Gamer Uzayblock Sunucusu ile harika bir uzay deneyimine ne dersiz? Discord sunucumuza gelerek gelişmelerden haberdar olabilir veya arkadaşlar edinip sohbet edebilirsin, buraya tıklayın.

PatikliPenguen

Kırık Taş Toplayıcı
20 Mar 2015
28
0
0
26
Kütahya
#1
başlangıç...
Zaman hızla ilerliyordu. Yedi krallık için her şey değişmişti. Ateş Krallığı her yeri kasıp kavuruyordu.
Ateş Kral'ı Zalim Kong bütün köylerden aldığı vergiyi 2 kat artırmıştı. Ve bir de onun minik oğlu Foran babasına hiç benzemiyordu. Günler geçti Küçük Foran büyüdü. Kral Kong artık onu meclisine aldı.
Ta ki o güne kadar.....
Meclis toplanmış ve önemli bir konu konuşuluyordu. Durum şu idi : Ateş topraklarının madeni boşalmıştı. Ve gözü Toprak bükücülerin topraklarında idi. Meclisteki üyeler işgal için oy topladılar.
İşgale evet diyenler:48 hayır diyenler:2 . Oy çokluğu kazanılmıştı ama Hayır diyenlere ceza verilmesi istendi . hayır diyenler: Kral'ın kardeşi Boateng ve prens Foran idi . Kral Kong direk onları ülkeden attı.
Ve onların başına gelenler.....
To Be countinued...
 

PatikliPenguen

Kırık Taş Toplayıcı
20 Mar 2015
28
0
0
26
Kütahya
#2
1.Sezon 1.Bölüm
Foran:
-Ne yapacağız amca?
-Öncelikle uzak bir yere gitmeliyiz.Sonrasını düşünürüz.
Zaman hızla geçti. Bu ikilinin karşısına bir kulübe çıktı. Kulübe boştu ve bir not vardı.
''Kulübede gizli sandık vardır. Bu sandıkta 4 Kitap bulunmaktadır. Eğer bu kitapları bir ateş bükücü bulursa işine yarayacaktır. İmza %(A^DOR'' İkili aramaya koyuldu .Bu kulübe 2 katlı idi ve ayrıca küçük bir bahçesi vardı. Üst kattan bir sandık vardı. İçinde bir kitap , 4 zümrüt ,birer demir set ,1 demir kılıç , bir elmas kılıç (üstünde Raydor'un Eli yazılıdır)(Ve ayrıca 5 keskinlik 5 Alevden çehre ve Ateş Pençe büyüleri vardır) 5 biftek bulurlar. 1. Kitap ''Raydor'un Pençesi'' yazılı idi. Kitapta alev büyüleri vardı. diğer 2 kitabı alt katta bulurlar. biri ''Ateş Kalp ''. Bu kitap Ateşi yapılandırma hakkında bilgi içerir. Diğeri '' Raydor'un Pençesi Kullanım''
yazılıdır kılıç hakkında birçok şey vardır. ve birini de bahçede bulurlar. adı ''Yakmayan Ateş'' tir. Bu kitap ateşin iyileştirme gücünü gösterir. Ve yola devam ederler ve kitapları okurlar.
 

PatikliPenguen

Kırık Taş Toplayıcı
20 Mar 2015
28
0
0
26
Kütahya
#4
bilgi: Yedi krallık Ateş, Su, Toprak , Hava bunlar element diğer normal insan krallıkları var 3 tane : The Wall , Crocodille Mount , Dragon Army