Mert'in Hunger Games Maceraları

  • Forumda yetkili olmak ister misiniz? Moderatör başvurularımız aktiftir! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

    Minecraft Türkiye Premium Üyelik hediyesi için buraya tıklayın.

Mert34MC

Ağaç Yumruklayıcı
14 Eki 2014
9
0
0
22
#1
Bölüm 1 : "Macera Başlıyor!"

Evime girdim ve uyudum. Uyandığımda ilginç bir yerdeydim. Bir sürü tanımadığım insanlar vardı ve hepsi bir telaş içinde konuşuyordu. Birden kalın bir ses yükseldi: "Açlık Oyunları'na hoşgeldiniz. Burada 20 kişilik mücadeleler olacak ve bu 20 kişiden sadece bir kişi sağ çıkacak. Sağ çıkan kişiler ertesi gün başka bir mücadeleye katılacak ve yine 20 kişilik mücadele olacak ve yine bir kişi sağ çıkacak. Bu böyle uzun bir süre devam edecek ve aranızdan sadece 100 kişi sağ çıkacak.Yani,şuan birbirinizi son kez görüyor olabilirsiniz... Neyse, ilk mücadele 10 dakika sonra başlıyor. Başarılar..."

Ben hemen eski arkadaşım Furkan'ı aramaya başladım."Furkan,Furkan" diye sesleniyordum ama bir türlü bulamıyordum. Mücadelenin başlamasına 3 dakika kala Furkan'ı buldum ve onunla bir süre konuştum. 1 dakika kala vedalaştım. Biraz bekledim ve mücadelenin olacağı yere ışınlandım. Ortada sandıklar ve etrafında 20 tane insan vardı.Sanırım sandıklardan çıkan silahlar,yemekler,zırhlar gibi eşyalarla hayatta kalmaya çalışacağız. 10 saniye kalmıştı. Gözlerimi kapattım ve "Kazanabilirim" dedim. İnsanlara baktım ve Furkan'ın olmamasına sevindim. "5,4,3,2,1, Mücadele başladı..."

Bölüm 1 Sona Erdi. 2. Bölüm Yakında...