• minecraft-turkiye-reklam

￶￵ ￶ Minecraft 1.13 İndir!

Swuupie

dream imagine phantasize
Mesajlar
24
#1
crafting3.png


Minecraft 1.13 İndir!

Merhaba! Biliyorsunuz ki Minecraft'ta okyanuslar bomboştu, kelimenin tam anlamıyla bomboştu. Okyanuslar Minecraft'ta sadece süs gibiydi balık ve su altı tapınağı bulmak dışında. Fakat 1.13 güncellemesinin getirdiği yenilikler sayesinde Minecraft'ta Okyanuslar artık yaşanılabilir, gezilebilir ve araştırılabilir! Güncellemenin tam adı şu şekilde: "Su Altı (The Update Aquatic)" Bu güncelleme, oyuna birçok yeni eşya, hayvan, yaratık ekledi. Ama bu kadar şey içinden en önemlisi, okyanuslar değişti! Artık okyanuslarda yüzerken biz yüzme animasyonu bile var, yani şunu demeye çalışıyorum; bu güncelleme bizi sonraki gelecek güncellemelerin temasının ne olacağını şimdiden düşündürüyor. Mesela 1.14'ün ana teması teknoloji olabilir, veya yeni hayvanlar, taşımacılık da olabilir.

Bu güncelleme ile çok fazla yenilik eklendi demiştim, hepsi aşağıda yer alıyor ama onlardan ence bizce bu güncelleme de eklenen en önemli şeyler şu şekilde; gemi enkazları, renkli mercan bitkileri ve blokları, okyanusların olmazsa olmazları yosunlar ve deniz otları, kaplumbağalar ve yeni bir sürü balık, yeni su fiziği ve yüzme animasyonu, buz dağları, "gece gökyüzü" canavarı ve hazine sandıkları. İşte bu eklenenler belki de 1.13'ün gözdeleri.

Ha, ayrıca birde yunuslar eklendi. Bu yunuslar gerçekten çok tatlı, ama bence daha farklı hayvanlarda eklenmeliydi, mesela köpek balığı. Ayrıca bu yunuslar bize hazinelerin yollarını gösterip sıkça sudan yukarıya atlayıp geri suya dönecekler!

Minecraft 1.13 güncellemesi ile eklenen neredeyse tüm şeyler aşağıdaki gibi:

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Minecraft 1.13 indirmek için:
Okuduğunuz için teşekkürler!
 
Üst