Minecraft Bedrock edition bedava indirme! | ÇEKİLİŞ VAR!

Konum işinize yaradı mı?

• EVET

• HAYIR

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

AnonTR

Ağaç Yumruklayıcı
25 Ocak 2019
14
3
160
20
Minecraft
AnonTR
1548504433266.png

Bu konumda sizlere nasıl Minecraft Bedrock editionu bedava indirebileceğinizi göstereciğim.
Yanınıza çay, kahve alın ve konumun tadını çıkarın.

CEKİLİŞ VAR!

MİNECRAFT BEDROCK ACTİVATE KEY KAZANMAK İSTEYENLERİN AŞAĞIYA "KATILIYORUM" YAZMASI GEREKİR. KAZANANA ÖZEL OLARAK KENDİM ULAŞACAĞIM.GÜVENLİK AMACIYLA KAZANANI AÇIKLAMAYACAĞIM.
ÇEKİLİŞ 2 HAFTA SONRA YANİ 10/02/2019 TARİHİNDE SONLANACAKTIR!

UMARIM KAZANIRSIN ÇÜNKİ BEN SENİ TUTUYORUM! :)

Öncelikle herkesin bildiği gibi MCPE 1.2 güncellemesinden sonra artık tarih oldu.
Şu anda kullandığımız sürüm Minecraft Bedrock edition. Fakat Minecraft Bedrock edition sürümünü
Windows 10 bilgisayarlarımızda rahatlıkla indiremiyoruz. Sorun şu ki Windows 10 mağazada Minecraft Bedrock edition parayla satılıyor. Eğer bi oyuna 10 dolar vermek istemiyorsanız konumu dikkatle okuyun.Mutlaka işe yarayacaktır.

İlk önce bana tıklayın
Link tamamen güvenlidir. | Virustotal

Verdiğim linkten dosyayı indirin.Sonra mağazada microsoft hesabınıza giriş yapın.Minecraft isimli arama yapın ve ilk gelene tıklayın.Sonra Minecraft indir çıkacaktır fakat o parayla.Bu onun yanindaki bedava deneme butonuna tıklayın.Bu deneme 1 günlüktür fakat hic bi işe yaramaz.Serverlere giremessiniz.Tabiki size bunu yapın demiyorum.
İndirdiğimiz dosyayı açın ve kurun.Kurulumdan sonra minecraftı açın.Deneme sürümü deil full sürümü olacaktır.
İYİ OYUNLAR.
Eğer bi problem çıkar ve yapamassanız aşağı yorum olarak yazın.
Mutlaka geri dönüş yapacağımdır.

Konumu okuduğunuz için size teşekkür ederim. Uçsuz bucaksız Minecraft ortamında size iyi eğlenceler.

Ekli dosyalar

Son düzenleme: