Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

1. Bu sitede çerezler kullanılıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul ediyor olacaksınız. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  2. Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
    Başvuru konusu için tıklayın.
  3. Premium Kazanmak İster misiniz?

Minecraft Türkiye'de premium üye olmak istiyorsanız hemen tıklayın ve premium kazanın!

Minecraft Hamachi ile Server Nasıl Kurulur? 1.7.X - 1.8.X (Videolu Anlatım)

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve furkanertan tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. furkanertan

furkanertan Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Minecraft Hamachi ile Server Nasıl Kurulur? (Videolu Anlatım)

----- AÇIKLAMA -----
    Arkadaşlar sizler için büyük bir sorun olan server kurmayı gösterdim. En güncel server kurma videosu çektim. Eğer videoda bir kusurum olmuşsa şimdiden özür dilerim.
    Sorularınızı bu konunun altına veya videonun altına yazarsanız elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. (Sorularınızı videonun altına yazarsanız benim için daha iyi olur. Çünkü youtube'da genelde çevrimiçi oluyorum.)
    Gerekli linkler : (Videonun altına da yazdım)
    Server Dosyası : https://mcversions.net
    Kanalıma abone olup, videomu beğenirseniz çok memnun olurum. Elimden geleni yaptığıma inanıyorum.
    Başka sorunlarınız varsa bana [email protected] mail adresime iletin. İlettiğiniz sorunlara da video çekebilirim.

2. ryoko24

ryoko24 Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler yararlı

3. MusaBrt

MusaBrt no Forum Yöneticisi

Beğenilen Mesajları:
    76
    Ödül Puanları: