Minecraft Korku Haritası: Orman Laneti v1.1

ChiaX

Her tercih, bir vazgeçiştir.
Forum Yöneticisi
17 Şub 2019
31
16
80
#1
Minecraft Korku Haritası: Orman Laneti v1.1
mc.png

Herkese merhaba sevgili forum ahali,
Bu konumda sizlerle birlikte güzel mi güzel bir korku haritası inceleyeceğiz. Adı ne mi dediniz? "Orman Laneti!" Henüz ilk versiyonu yayınlanan bu harita, çeşitli alanlarda çeşitli beğeniler kazanmıştır. Lafı çok uzatmadan konumuza geçelim diyorum. Ne dersiniz?


Harita Kuralları

Evet, kurallar önemlidir; uyulmak için vardırlar. Bu nedenden ötürü ilk kurallardan başlamak istedim. Korku içeren bu haritamızın 2. oyun modunda (GameMode 2) oynanması gerekmektedir. Aslında, tek kişilik olan bu korku haritası aynı zamanda da 2 kişi de oynanabilir. Tek bir şartla: Sadece tek bir kişi işlem yapacak. (Buton basma vs.) Önerilen grafik modu gerçekçidir ve en az 10 chunk ile oynanabilir.
(+10 Chunks) Oyun zorluğu normal; müziği kapalı olmalıdır. Evet, genel oyun kurallarımız bu yönde. Şimdi haritadaki genel amaca geçelim.


Harita Amacı

Sıra geldi, amaca! Bu bölümü çok fazla uzatmak taraftarı değilim. Sadece şunu bilseniz yeter: haritada gizlenen elmasları bulmanız gerekiyor. Oyun sonunda işe yarayabilir. Belki?!

Harita Hikayesi

Haritanın hikayesine gelirsek, sizlere en kısa ve öz şöyle anlatabilirim. Karşınızda haritamızın muhteşem hikayesi!
Uzun bir süre çalışmıştın. Artık dinlenmenin vakti çoktan çatmıştı. Düşündün, düşündün, düşündün...ve bir tatil yapmaya karar verdin. Ancak ne talihsizdir ki; ailen senin bu aldın karara çok kızdı. 2-3 gün sabrettikten sonra dayanamadın ve evden kaçarak tatil yapacağın yere doğru gitmeye başladın. Uzun süre araba kullanmaktan uykun geldi ve bir kuytuya çekilip uyumak istedin. Yaptın da. Ardından tuhaf sesler gelmeye başladı. Bir şeyler olacaktı. En azından sen öyle hissediyordun. Nasıl, beğendiniz mi?


Haritanın İndirme Linki | Virüs Total

İndirme Linki | Download Link

Virüs Total

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Başka bir konuda görüşmek üzere!


 
Beğeniler: Xennia