Minecraft Mimarlarının Kullanabileceği 5 Şık Doku Paketi!

Xennia

Member, CreativeLabs
9 Tem 2019
8
5
10
İstanbul
Minecraft
Xennia_
#1
minecraft-türkiye-destek-forumu.png


MİNECRAFT MİMARLARININ KULLANABİLECEĞİ 5 ŞIK DOKU PAKETİ

Öncelikle hepinize merhabalar.. Bu konumda sizlere Minecraft'ta mimarların kullanabileceği 5 şık doku paketinden bahsedeceğim. Konuma başlamadan önce birkaç konuya değinmek istiyorum. Burada seçilmiş doku paketleri tabii ki sizin beğendikleriniz sırasına girmeyebilir :D Ne de olsa ne demişler..: Zevkler ve renkler tartışılmazmış. :) Neyse, fazla uzatmadan konumuza geçelim.


1- FAITHFUL 32X32 DOKU PAKETİ: İlk sıramızda tabii ki mimarların ve diğer oyuncuların gözdesi olan ve vazgeçilmeyen Faithful bulunmakta :D En azından benim gibi Minecraft'ın kendi öz doku paketine yakın sevenler için baya güzel bir seçim olacaktır. İndirmek isteyenlere aşağıya link bıraktım. :D

İNDİRME LİNKİ

2- MODERN HD DOKU PAKETİ: Bir sonraki doku paketimiz ise ModernHD. Kendisi modern mimari ile uğraşanların gözdesi. Eminim ki bu doku paketindeki blokların canlılığını hiçbir yerde bulamazsınız! :D Kuvars bloğunun beyazlığı gözünüzü alacak! :) İndirme linkimiz aşağıda:

İNDİRME LİNKİ

3- CONQUEST DOKU PAKETİ: Şimdi ise Minecraft orta çağ yapılarının olmazsa olmazı Conquest doku paketinden bahsedelim.. Kendisi güzel sinematik çekimlerinde gayet güzel görüntüler çıkarıyor. Ek olarak birde Gölge Paketi (bkn:ShaderPack) kullandığınızda tadından yenmeyecektir. :) Artık kalelerinizi daha egzotik gösterebilirsiniz!

İNDİRME LİNKİ

4- WINTHOR WINTER DOKU PAKETİ: Hazır konusu açılmışken Medieval ayağından devam edelim değil mi? Sıradaki doku paketimiz ise Winthor Winter.. Kendisi Conquest'ten sonra gelen sevdiklerimden. Fakat bu doku paketi daha çok karlı temalarda daha çok kullanıma makbul. Uhh.. Şimdiden içim üşüdü doğrusu.

İNDİRME LİNKİ

5- CHROMA HILLS DOKU PAKETİ: Beşinci ve son doku paketimiz ise RPG oyun tarzında kullanabileceğiniz bir parça.. Doku paketinin içinde birçok materyaller mevcut. Gayet güzel bir doku paketi. Kullanmanızı tavsiye ederim.

İNDİRME LİNKİ

Evet.. bugün sizlere Minecraft Mimarilerinde Kullanabileceğiniz 5 Şık Doku Paketinden bahsetmeye çalıştım. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Şimdilik konumun sonuna geliyorum. Yazımı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir sonraki yazıma kadar beklemede kalın ;)

Esen kalın...
İyi Oyunlar.