￶￵ ￶ Minecraft Mods Lucky Block

  • Yeni yılda, başta sağlık olmak üzere mutluluk, huzur ve başarılar diliyoruz.

    Otomatik yeni yıl skini yapmaya ne dersin? Buraya tıklayın.

Koply

Boss
Emekli
27 May 2017
74
70
1,050
#1


upload_2018-7-25_13-11-26.png


Minecraft Mods Lucky Block

Hepinize tekrardan selamlar saygıdeğer forumdaşlar! Bu konumda sizlere Minecraft için şansınıza göre eşyalar çıkartmanıza yarayan blokları oyuna ekleyen Lucky Blocks modunu inceleyeceğiz.
Lucky Block Nedir?
Lucky Block modunda ne kadar altın o kadar şans mantığı işliyor. Blokları yaratıcı mod üzerinden alabiliyorken hayatta kalma modunda da çalışma masası yardımı ile bu blokları yapabiliyorsunuz. Yapmak için 1 tane bırakıcı ve 8 tane altın gerekiyor.

upload_2018-7-25_13-5-43.png


Şans bloğunu yaptıktan sonra şansınızı yükseltmek isterseniz tekrar şans bloğu ile altını çalışma masasında birleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için çalışma masası yerine hayatta kalma modunda envanterde olan küçük çalışma masasını da kullanabilirsiniz.

upload_2018-7-25_13-7-5.png

Şans Bloğundan Neler Çıkıyor?
Şans bloklarından bir şeyler çıkması için önce o bloğu kırmanız gerekiyor. Bloğu kırdıktan sonra sizin şansınıza göre iyi eşyalar, gereksiz eşyalar, zarar veren canlılar, zararsız canlılar, bloklar, tuzaklar, dev slime, dev zombi ve oyunda bulunan diğer eşyalar çıkabiliyor. Eğer kırdığınız bloktan zararlı canlılar çıkarsa aralarında zırhlı iskelet ve zombi, büyücü, dev zombi ve dahası çıkabiliyor.
Şans Blokları İle Neler Yapabiliriz?
Şans blokları için yapılmış yarış haritaları bulunuyor. İnce bir yol üzerinde kim daha önce şans bloklarını kırıp bitiş çizgisine ulaşırsa kazanıyor. Bunu arkadaşlarınızla yapmanızı tavsiye ederim. Gerçekten çok eğlenceli bir oyun olduğunu belirtmek isterim.
Şans Blokları Modunu Nasıl İndiririz?
Öncelikle modu kullanabilmek için Forge mod çalıştırıcı eklentiye sahip olmanız gerekiyor. Eğer mod yüklemeyi bilmiyorsanız hemen buraya tıklayarak mod yükleme konumuzu okuyabilirsiniz. Modu daha detaylı incelemek ve indirmek için aşağıda ki butonun içerisinde bulunan linke gidebilirsiniz.


Bu konumuzda buraya kadardı. Konum sizlere fayda sağladıysa ne mutlu bana. Hepinize iyi forumlar!
 
Beğeniler: Swuupie

Swuupie

dream imagine phantasize
25 Şub 2018
25
33
100
#2
Neredeyse tüm MC Youtuber'larının çektiği bir mod kendisi. Güzel düşünülüp tasarlanmış, tatlış bir mod.