Minecraft Novaskin

Koply

no
Emekli
26 Şub 2018
63
77
1,050
forum.hytale.info.tr
#1


Minecraft Novaskin

Hepinize tekrardan selamlar değerli Minecrafting.gen.tr üyeleri! Bu konumda sizlere Novaskin adlı siteden bahsedeceğim. Konuyu başlıklar ile böleceğim. Öğrenmek istediklerinizi hızlıca bulabilirsiniz.
Nedir Bu Novaskin?
Novaskin Minecraft için doku paketleri, skin (karakter görünümü), Minecraft fotoğrafları, Minecraft pelerinlerini kolayca düzenleyebileceğimiz bir sitedir. Burada kendinize hazır yapılmış fotoğraflara sadece oyuncu isimleri yazarak karakter görünümlerini değiştirebileceğiniz fotoğraflar yapabilirsiniz.

Kendi karakterinizin görünümünü kolayca yapabilirsiniz. Ek olarak görünümünde 2. katmana belirgin yapacağınız şeyleri ekleyebilirsiniz. Burada istediğiniz Minecraft oyuncusunun adını aratarak onun karakter görünümünü görebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fakat bu düzenleme oyun içerisinde geçerli olmaz. Geçerli olması için yapılan düzenlemeden .png uzantılı karakter dosyasını indirip Minecraft.net adresinde kullanıcı ayarlarından yüklemeniz gerekiyor. Ancak son güncellemeler ile sadece site üzerinde değil oyuna girerken kullandığımız Minecraft Launcher (başlatıcı) sayesinde görünümümüzü daha kolayca güncelleyebiliyoruz.
Novaskin Nasıl Kullanılır?
Novaskin sitesine girdikten sonra karşımıza şöyle bir ekran geliyor. Bu gelen ekranda kendi karakterimizin görünümünü düzenleyebilir, kaydedebilir ve indirip Minecraft hesabımıza yükleyebiliriz.

upload_2018-8-11_12-41-42.png

Eğer kendinize Minecraft kapak fotoğrafı yapmak istiyorsanız üstteki fotoğrafın en üst kısmında gözüken sitedeki çubuktan "Wallpapers" menüsüne girebilirsiniz. Orada istediğiniz türde fotoğraf arayabilir, fotoğraf içinde ki oyuncuların karakter kostümlerini farklı oyuncular ile değiştirebilirsiniz. Ardından istediğiniz bir çözünürlükte kaydedebilirsiniz. Eğer çözünürlüğü yükseltirseniz fotoğraf daha kaliteli olacaktır. Fakat bununla doğru orantılı olarak fotoğrafın boyutuda artacaktır.

Burada oluşturacağınız fotoğrafların sol altında sitenin linki yazmaktadır. O yazının boyutuda fotoğrafın çözünürlüğüne ters orantılı olarak çözünürlük büyüdükçe yazının boyutu küçülmektedir. Aslında yazı küçülmüyor fakat fotoğraf büyüdüğü için büyük alanda kalan küçük nokta gibi oluyor.

Novaskin sitesine git!


Dikkat: Bu site bizim forumumuz ile bağsız 3. parti bir sitedir. O sitede yapacaklarınız bizi ilgilendirmemektedir.

Konumu okuyan okumayan herkese teşekkür ederim. Bir başka konuda görüşmek üzere. Hoşça kalın!