￶￵ ￶ Minecraft Optifine

Koply

no
Emekli
26 Şub 2018
63
77
1,050
forum.hytale.info.tr
#1


Minecraft Optifine

Herkese selamlar sevgili forumdaşlar! Bu konuda sizlere Minecraft Optifine modu hakkında bilgi vereceğim.
Minecraft Optifine Mod Nedir?
Optifine mod oyun içerisinde bulunmayan detaylı görünüm ayarlarını grafik menüsünde gösteren ve bu şekilde oyunda ki tüm ayarları elle yapmamıza imkan sağlayan bir moddur. Bu mod aynı zamanda oyun içerisine optimizasyon sorununu dahada azaltacak mini paketler kuruyor. Bu mini paketler sayesinde oyunda takılmalar ve kasmalar en aza iniyor. Bu mod aynı zamanda yüklenecek olan chunk (uzaklık)'lar için ayrıyeten daha hızlı yüklenmesini sağlayacak bir modülüde oyuna entegre ediyor.

Optifine modu yanında Shader modunuda oyuna ekliyor. Eğer Shader modunu nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsanız hemen buraya tıklayarak Shader mod yükleme adlı konumuzu okuyabilirsiniz.
Optifine Mod Ne İşe Yarar?
Optifine mod oyuna optimizasyon eklediği için oyunu kasma sorunlarından kurtarması ile meşhurdur. Eğer sizinde bilgisayarınız oyunda kasıyor ise bu modu kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Oyun içerisinde video ayarları menüsünde sol alt tarafa animasyonlar isimli bir menü ekleniyor. Orada gözüken tüm animasyonları kapatırsanız oynunuzda gerçekten gözle fark edilir bir performans farkı oluşuyor. Ayarları kendinize göre deneyerek bulabilirsiniz.

Dikkat: Bu mod oyunu etkileyecek özellikler katmamaktadır. Yani bu mod hile olarak adlandırılamaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ayrıyetten bu mod sayesinde kendinize pelerin alabiliyorsunuz. Pelerinleri kendinize göre kişiselleştirebiliyor ve diğer kullanıcılarda gözüken pelerinleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Optifine modu indirmek için hemen buraya tıklayarak üst menüde bulunan "download" sekmesinden istediğinizi sürüme ait Optifine modunu indirip direkt olarak kurabilirsiniz.

Bu modu kurmak için Optifine kullanmanıza gerek yoktur.

Not: İndirmek için girdiğiniz sayfada mirror yazısına tıkladıktan sonra " Download 1.xx.xxx " yazısına tıklamanız gerekiyor. Bu sitede yapacağınız işlemlerden biz sorumlu değiliz.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir başka konuda görüşmek üzere.