Minecraft PvP Doku Paketleri | PVP'ye GİRİŞ!

AdaGrsy

Ağaç Yumruklayıcı
1 Ağu 2019
11
12
10
16
Muğla
turk4turkiye.glitch.me
Minecraft
Drowdid
#1
Merhaba, konuma hoşgeldin!
Selam, bu konuda sizlere Minecraft PvP dünyasına atılmak isteyen arkadaşlarımız için bazı Texture Pack yani Doku Paketlerini tanıtacağım. Bu paketler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.
1- Verzide v3
Tanıtım Videosu: Tıkla.


Türkçe Tanıtım:
Bu pack'i şahsen kendim de kullanıyorum. Tek kelimeyle harika olan bu pack'i FPS oranı düşük olanlara öneriyorum, çünkü FPS'nizi +30 | +40 arttırıyor. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra FPS'niz 10 ise minimum 110-120 Olacaktır.


Sürüm: 1.7x - 1.8x
İndirme Linki: Tıkla.

2- Shant Pack v4
Tanıtım Videosu: Tıkla.


Türkçe Tanıtım:
Bu pack'i çok önceden kullanıyordum. Tek kelimeyle müthiş olan bu pack'i FPS oranı yüksek olanlara öneriyorum, çünkü FPS'nizi -20 | -25 azaltıyor. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra FPS'iniz az da olsa artacaktır, fakat bilgisayarı iyi olanlara öneriyorum.


Sürüm: 1.7x - 1.8x - 1.12x
İndirme Linki: Tıkla.

3- Huahwi 64x64 Pack
Tanıtım Videosu: Tıkla.


Türkçe Tanıtım:
Bu pack'i çok MC-SG zamanlarında kullanıyordum. Ah, ne güzel zamanlardı. Tek kelimeyle müthiş olan bu pack'i FPS oranı çok düşük olanlara öneriyorum, çünkü FPS'nizi +40 | +50 arttırıyor. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra FPS'iniz çok yüseklere çıkacaktır, bu pack'i herkese öneriyorum.


Sürüm: 1.8x - 1.7x - 1.12x - 1.9x
İndirme Linki: Tıkla.Bu paketleri indirmeyi unutmayın, hepsinin youtube videosu var. O linklere girerek pack'i canlı olarak görüntüleyebilirsiniz, beğenirseniz de video sahiplerine abone olmayı unutmayın. İyi günler, iyi forumlar!
 
Beğeniler: ByAlperen_ ve ChiaX