Minecraft PvP Doku Paketleri | PVP'ye GİRİŞ!

AdaGrsy

Ağaç Yumruklayıcı
1 Ağu 2019
11
12
10
16
Muğla
turk4turkiye.glitch.me
Minecraft
Drowdid
Merhaba, konuma hoşgeldin!
Selam, bu konuda sizlere Minecraft PvP dünyasına atılmak isteyen arkadaşlarımız için bazı Texture Pack yani Doku Paketlerini tanıtacağım. Bu paketler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

1- Verzide v3
Tanıtım Videosu: Tıkla.

Türkçe Tanıtım:
Bu pack'i şahsen kendim de kullanıyorum. Tek kelimeyle harika olan bu pack'i FPS oranı düşük olanlara öneriyorum, çünkü FPS'nizi +30 | +40 arttırıyor. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra FPS'niz 10 ise minimum 110-120 Olacaktır.

Sürüm: 1.7x - 1.8x
İndirme Linki: Tıkla.

2- Shant Pack v4

Türkçe Tanıtım:
Bu pack'i çok önceden kullanıyordum. Tek kelimeyle müthiş olan bu pack'i FPS oranı yüksek olanlara öneriyorum, çünkü FPS'nizi -20 | -25 azaltıyor. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra FPS'iniz az da olsa artacaktır, fakat bilgisayarı iyi olanlara öneriyorum.

Sürüm: 1.7x - 1.8x - 1.12x

3- Huahwi 64x64 Pack

Türkçe Tanıtım:
Bu pack'i çok MC-SG zamanlarında kullanıyordum. Ah, ne güzel zamanlardı. Tek kelimeyle müthiş olan bu pack'i FPS oranı çok düşük olanlara öneriyorum, çünkü FPS'nizi +40 | +50 arttırıyor. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra FPS'iniz çok yüseklere çıkacaktır, bu pack'i herkese öneriyorum.

Sürüm: 1.8x - 1.7x - 1.12x - 1.9x

Bu paketleri indirmeyi unutmayın, hepsinin youtube videosu var. O linklere girerek pack'i canlı olarak görüntüleyebilirsiniz, beğenirseniz de video sahiplerine abone olmayı unutmayın. İyi günler, iyi forumlar!