￶￵ ￶ Minecraft Too Many Items

ChiaX

Go after your dreams!
Yönetim Şefi
17 Şub 2019
52
37
250

Minecraft Too Many Items

Herkese merhabalar sevgili okurlar, oyuncular, merakla gözlerini dikmiş insanlar...
"Minecraft Too Many Items" adlı konuma hepinize gönülden büyük bir hoş geldiniz demek istiyorum.
Evet, şöyle güzel bir gerinin. Neyse, daha fazla uzatmak taraftarı değilim. Ne dersiniz, konumuza geçelim mi?

Too Many Items Modu Nedir, Ne İşe Yarar?
Too Many Items'a yardımcı mod lakabı takmaya ne dersiniz? Yerli bir lakap olabilir bence. Too Many Items modu, oyununuzda yüklü olan tüm ama tüm
modları tek bir tuş altında listeler. Ne dediniz, ne dediniz? Kaçırdım. Yanlış mı duydunuz? Hayır! "O,o" tuşu sayesinde tüm modların getirdiği blokları, eşyaları ve donanımları ekranınızın sağ köşesinde görmekle birlikte sağ altta çıkan arama yeri sayesinde adını bildiğiniz ama çok fazla modunuz olduğundan ötürü listeden bakmaya güç dediğiniz eşyaları aratabilirsiniz. Ne güzel, değil mi? Hep böyle bir modum olmasını istemişimdir.

Too Many Items için Uyumlu Sürümler
Too Many Items da bir çok mod gibi Minecraft 1.7.10 sürümü ile %100 uyumludur. 1.8 sürümü ile de uyumlu olsa da, hatta ve hatta neredeyse 1.7.10 ile aynı performansı gerçekleştirse de Too Many Items modunun önerilen sürümü 1.7.10 olarak geçmektedir.

Too Many Items ile Pratik Oyun Modu Geçişi
Evet, Too Many Items'da olan mükemmel ve pratik bir ek daha ta karşınızda! Minecraft'ın Yaratıcılık yani Creative moduna "C" yani Creative'in baş harfi ile hızlı, pratik ve komutsuz bir giriş yapılmaktadır. Ek olarak; bu, Hayatta Kalma yani Survival ve Macera yani Adventure oyun modlarında da sırasıyla "S" ve "A" dır.

Too Many Items Sürüme Odaklı İndirme Linkleri
1.7.10 Linki
1.8.0 Linki

Görüşmek Üzere!