Çekiliş Minecraft Türkiye'de Herkese Premium Üyelik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koply

Boss
Emekli
27 May 2017
74
70
1,050
#1
4w53nSJ.png


Minecraft Türkiye Premium Üyelik

Merhaba kıymetli topluluk üyeleri. Bildiğiniz gibi forumumuz bazı teknik aksaklıklar yaşadı, forumu bir düzene sokmak ve eski haline getirmek amacıyla forumda bazı çalışmalarda bulundum ve halen bu çalışmalarım devam ediyor. Yeni ekip arkadaşları arayışına da girdim. Gerçekten yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız bu konuyu inceleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Forumu daha aktif bir yer haline getirmek amacıyla çekilişler, yarışmalar ve etkinlikler yapmayı düşünüyoruz. Bunun dışında bu tür etkinlik faaliyetleriyle ilgili bir fikriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu konuya yazdığınız yorumla Minecraft Türkiye'de premium üye olabilirsiniz, tek yapmanız gereken bizlere yeni etkinlik fikirleri vermeniz. Çekiliş yok, kura yok, yorum yazan her üyeye forumda 1 aylık Minecraft Türkiye Premium Üyeliği hediye edilecek.

Premium Üyelik özellikleri:
Premium Etiketi
Özel Kullanıcı Rengi
Kullanıcı İsmi Önünde İkon
Özel Kullanıcı Başlığı Düzenleme
Kendi Mesajını Silme
Kullanıcı Adını Değiştirme (Ayda 1 kere)

Screenshot_2.png
 

PsiMen

Ağaç Yumruklayıcı
3 Haz 2018
4
1
0
32
#8
1- Hile tespit kanalı oluşturulabilir eğer biri hile yakalarsa onun ipini nickini ve hile kullandığına karşı kanıt yollar bu şekilde minecraft hilelerini minimuma düşürebiliriz aynı zamanda insanları caydırabiliriz!

2- Hem tecrübeli hem yetenekli sunucu sahipleri için bir test tarzı bir şey hazırlansın burada daha teknik sorulardan ziyade daha öznel sorulara yer verilsin, mesela ...... durumunda ne yapardınız, gibisinden olabilir, böylece tecrübeli insanlar ayıklanır yeni sunucu kuran kişilere tavsiye vb. verir ve Türk sunucularını canlandırırız.
 
Beğeniler: StrongerTR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...