Minecraft'ta Herobrine

• Minecraft Gamer Uzayblock Sunucusu ile harika bir uzay deneyimine ne dersiz? Discord sunucumuza gelerek gelişmelerden haberdar olabilir veya arkadaşlar edinip sohbet edebilirsin, buraya tıklayın.

Minecraft2112

Ağaç Yumruklayıcı
29 Mar 2014
1
1
0
22
iki arkadaş biri Ashley,biri Diego,korkuya meydan okuyor,hiçbir şeyden irkilmiyorlardı.Aynı herobrine ile savaşırken korkmayan ve lava bile atılmaya hazır olan Steve gibi.(Herobrine Steve'i lava atmıştı belki)o kadar iyiler ki kaldıkları adanın kralları oldular.Hayatları hzrika gidiyordu taki herobrine gelene kadar.Diego uyuyordu.benonu bekliyordum.Diego'nun evine doğru yöneldiğimde bir mezar ve bir not gördüm;
Hemen buradan uzaklaşmalısın Ashley ben kızlara zarar vemem.
peki simdi bu kimdi?öğrenmenin tek yolu vardı.Mezara bakmak.Olamaz mezarın üzerinde brine yazıyor.Hadi canım sende! Hiç herobrinenin mezarı burada olurmu? puffff.Sacmalık.Kesin diego beni kandırıyor.Hadi şunun içini açalîm ve Diegoyu batıralım.Içine baktığımda herobrine kanlar içinde yatıyordu.Anam Allah'ım! Herobrine buraya nasıl gelmis olabilir.hemen diegoya haber vermeliyim.Öküz hala uyanmamısss ölecek haberi yok hayvanın diegonun yanina gittim diego uyan diye bagirdim.Ya ne bagiriyosun ev yanmiyo ya dedi yakinda o da olacak dedim ne demek istiyorsun dedi bana bende herobrinenin mezari senin evinin icinde ahmak.deddim birden firladi ve mezara bakti.Hadi canım sen yapmissindir dedi bana bende icini ac bakalim dedim acti ve *** oldu herobrine kanlar icinde yatiyordu o anda simsek cakti ve herobrine canlandi.diegonun boğazini sıkmaya basladi.ben herobrinei yere ittim ve diamond kılıcımı üzerine çektim.Bayağı gucluymussun senin bu kadar guclu olabilecegini sanmıyordum dedi herobrine lafa bak ben pısırıl olacam yok canim