Minecraftta Kendi Animasyonunuzu Yapma Ve İlk Çalışmam

• Minecraft Nasıl? Discord Sunucusuna gelerek başkaları ile sohbet edebilir, başkaları ile yardımlaşabilir aynı zamanda yapılan ve yapılacak olan çekilişlerden faydalanabilirsiniz, katılmak için buraya tıklayın.

SprivaS

Kömür Madencisi
18 Şub 2013
50
13
0
23
izmir
Merhaba arkadaşlar minecraftta animasyon yapmak çok kolaymış (gerçi baya vakit alıyo ama :D)
Ben bunu forumda gezinirken buldum bi yorumda arayanlar için konu olarak açmak istedim mine-imator adlı programı internetten indirerek açıyoruz ve gerisi çok kolay zaten bilmeyenler internette tanıtım ve rehber videoları bulunmaktadır ordan izleyebilirler kendiniz yapmaya çalıştığınızda ise çok yaratıcı olabiliyorsunuz
Adsız6798.png

15 dakikada öğrendim ve çok basit bir resim yaptım siz hareketli olarakta yapabilirsiniz çok fazla komut var ama bu sizi korkutmasın(çünkü temel komutlar hariç diğerlerini pek kullanmıycaz) biraz vakit harcayarak çok güzel işler yapılabiliyor kendi arkaplanınızı yapabilirsiniz :D beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum eğer isterseniz bunu bir video olarakta açıklabilrim

kaan2

Ağaç Yumruklayıcı
1 Mar 2013
10
0
0
30
bende yapiorum fakat çok zaman lazım hemde baya bi 1 blok götürmek 2dk rahat aliyor o derece yani.

kaan2

Ağaç Yumruklayıcı
1 Mar 2013
10
0
0
30
ama genede baya bi zor çünkü yürütmek için tıklıyon ayagı secion sonra yürütüyon sonra diğer sahneye geçion ayağı geri cekip diğer ayağı öne attırıyon baya bi zor