Obsidyen Savaşları Map

Cir0x

sanslinsandogacaklardanmismiydinkisensylbena
11
11
0
#1
D7mNpz.png


images (1).jpeg


Obsidyen Savaşları Map

Ön Söz

Merhaba değerli forum üyeleri bugün sizlere dostlarınızla oynayabileceğiniz ve oynarken zevk alacağınız bir harita tanıtacağım her neyse fazla uzatmadan konumuza geçelim, kahvenizi almayı unutmayınız!

Bu Haritanın Amacı Nedir?

Öncelikle belirtelim bu harita %100 Türk yapımı bir haritadır. Bu haritanın amacı bence çoğu haritanında olduğu gibi bizim dostlarımızla doyasıya bir eğlenceli vakit geçirmemiz için yapılmış bir harita bu arada eski zamanlarıma bir baktımda ben dostlarımla bu haritayı neredeyse her gün sıkılmadan oynardık. Harita 4 takımdan oluşmaktadır; Kırmızı, mavi, yeşil ve son olarakta sarı.Ayrıca haritada moblar vs. bulunuyor kısacası savaş öncesi herkesin kasılacağı bir alan mevcut. kasıldıktan sonra savaş alanlarına ışınlanıyorsunuz ve kendi alanınızda 5 obsidyen mevcut. Kendi obsidyenlerinizi koruyup taktiksel bir şekilde karşı takımın obsidyenlerini kırmaya çalışıyorsunuz. Bir öneride bulunayım. Bu haritayı kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum belirttiğim gibi dostlarınızla oynayabilirsiniz ayrıca kurallarıda siz belirleyebilirsiniz oyunda ona ben karışmıyorum isterseniz her takımda 2 isterseniz 3 kişi olsun hiç farketmez fakat daha çok kişi ile oynarsanız daha aksiyonlu geçebilir.


Bu Harita Nasıl Oynanır?

Bu harita aslında bakılırsa pvp severler için yapılmış diyebiliriz çünkü bu haritada büyüleneceğiniz bir savaş sizi bekliyor! Skywars ve Skyfight tarzı bir oyun desek daha yeridir. Sağ tarafta scoreboard var ve başlangıç olarak tüm takımların 100 puanı vardır yani herkes 100 puandan başlar. Takımın her ölümünde puanları 1'er 1'er azalmakta zamanınız varsa takımların puanı bitene kadar oynayın yani o size kalmış istersenizde obsidyenler kırılınca biter bunlar size kalmış nasıl rahat ederseniz öyle oynayın tüm takımların obsidyenlerini kırıp kral siz olun!

Konumu incelediğiniz için teşekkür ederim, iyi forumlar.
 

TYDEUS

Melihator
45
31
50
#2
Ellerine sağlık, harita güzel fakat benim tarzım değil. :)
Daha çok parkur ağırlıklı haritalar oynarım.