Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
    Başvuru konusu için tıklayın.
  3. Premium Kazanmak İster misiniz?

Minecraft Türkiye'de premium üye olmak istiyorsanız hemen tıklayın ve premium kazanın!

Skript Oyun Modu ××× Skripti

Konusu 'Skript Paylaşımları' forumundadır ve Cir0x tarafından 25 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Cir0x

Cir0x sanslinsandogacaklardanmismiydinkisensylbena
    Premium Üye

Beğenilen Mesajları:
    11
    unnamed.png
    Selam dostlarım bugün sizlere game mode yani diğer deyişle oyun modu skriptimi tanıtacağım. Ben bunu türkçe komutlu olarak kodladım fakat el alışkanlığı olduğu için ayriyetten yabancı dil desteği ekledim. Sunucunuza gamemode geçişleri arasında default yazıdansa bu ufak boyutlu skripti kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Kod:
    command /oyunmodu:
        permission: ozel.oyunmodu
        permission message: &4Bunu yapmaya yetkin bulunmuyor&B!
        aliases: /yaratici, /creative, /survival, /hkalma, /hayattakalma, /gm, /gamemode, /om
        trigger:
            if player's gamemode survival:
                set player's gamemode creative
                send "&cOyun Modu Basariyla Yaratici Olarak Degistirildi"
            else:
                set player's gamemode survival
                send "&cOyun Modu Basariyla Hayatta Kalma Olarak Degistirildi"

Konumu beğendiyseniz beğenmeyi ayriyetten düşüncelerinizi paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız, iyi forumlar.:iyi:

unnamed.png

2. Donov4n

Donov4n Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    7
    Skriptin mükemmel olmuş. Çünkü bu dünyada gamemode 0 veya gamemode 1 yazmaya çok aciz insanlar var.

3. Cir0x

Cir0x sanslinsandogacaklardanmismiydinkisensylbena
    Premium Üye

Beğenilen Mesajları:
    11
    Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş