Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

1. Bu sitede çerezler kullanılıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul ediyor olacaksınız. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  2. Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
    Başvuru konusu için tıklayın.
  3. Premium Kazanmak İster misiniz?

Minecraft Türkiye'de premium üye olmak istiyorsanız hemen tıklayın ve premium kazanın!

Oyun Yapımı İçin Ekip Kuruyoruz

Konusu 'Forum Oyunları' forumundadır ve RostoDFG tarafından 24 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. RostoDFG

RostoDFG Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Ben RostoDFG, Bugün Sizleri De Almak İstediğim Bir Ekip Konusunda Konuşucaz Youtube Kanalımı(https://www.youtube.com/channel/UCCW7uWNj6-lM0V9-zlBHhSQ) Takip Edenler Benim Oyun Yapmak Konusunda Becerikli Olduğumu Hatta Kanalda Dersler Verdiğimi Bile Bilir İşte Konumuz Bu Oyun Yapıcam Fakat 1 Kişi Bu Çok Uzun Sürüyor Yani Yapamam Demiyorum Ama 20 Bölümlük Platform Oyununu Yapmam 1 Yıl Sürüyor Bu Nedenle Yardıma İhtiyacım Var

Ekipime Katılmak İçin Aşağıdakiler Sizde Bulunmalı

1)10-13 Yaş Arasında Olmalısınız
    2)Oyun Medyasını Takip Etmelisiniz
    3)Skype ınız Olmalı
    4)Yaratıcı Olmalısınız
    5)Boş Yerlerden Biri İle Uyuşuyor Olmalısınız

Peki Eyer Bunlara Sahip İseniz Boş Yerler Şunlar

Senaryo Yazıcı,Programcı,Grafiker,Debuger,Seslendirme Ve Müzik Yapan Bir Arkadaşa İhtiyacımız Var

Alımlar : Açık
    Konu : Güncel

2. RostoDFG

RostoDFG Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel

Sayfayı Paylaş