Sea Of Thieves Sevenler??

  • Minecraft Nasıl? Discord Sunucusuna gelerek başkaları ile sohbet edebilir, başkaları ile yardımlaşabilir aynı zamanda yapılan ve yapılacak olan çekilişlerden faydalanabilirsiniz, katılmak için buraya tıklayın.

Teasen

Kırık Taş Toplayıcı
12 Mar 2013
31
5
905
27
#1
Sea Of Thieves , adlı oyunu oynayna varmı var ise mevcut sayımız kaç öğrenebilirmiyiz? oyunu alıcagım fakat takım arkadaşları bulsam fena olmaz diye düşünüyorum. o yüzden oynayan kim varsa veya alıcak tereddütte kalan kimler var ise yazabilirmisiniz?oyun bu oynucak arkadaşlar veya alıcak arkadaşlar için fiyat aralıkları şöyle ;

Microsoft'un kendisi satış fiyati : 230₺
DurmaPlay Satiş Fiyati : 250₺
OyunFor Satış Fiyati : 362.94₺
ByNoGame Satış Fiyati : 249,00₺
Fiyat Aralıkları böyle Tavsiyem Microsoft'dan alın

İçerik :


Oyunun içeriği şu şekilde : Sea of Thieves en basit tabiriyle online bir korsancılık oyunu. Peki yıllardır korsan temalı birçok oyun geliştirilirken bu oyunu özel kılan ne? Hemen anlatayım. Sea of Thieves’de korsancılık yapmanın her detayı mevcut, bu gayet beklenen bir durum ancak ince detaylar oyuna öylesine hava katıyor ki tercih edilen görsel tarza rağmen korsan havasına çabucak girilebiliyor. Evet, oyunun “gerçekçi” bir görsel tarzı yok ancak aynı eleştiriyi Fortnite da almıştı, bugünse zirvesini yaşıyor. Öte yandan mevcut görsellik korsan temasına eğlenceli bir bakış getiriyor ve bu da oyunu çekici kılan önemli kalemlerden biri.


Başka Oyuncularda varmı ? Kısaca online mi?
;

Sea of Thieves’i kısaca tarif ederken bahsettiğim "online" kısmını merak edenler bunun ne anlama geldiğini tahmin ediyorlardır sanırım. Evet, oyunda yalnız bir korsanı oynayabilirsiniz ancak girdiğiniz sunucudaki tek korsan siz olmuyorsunuz. Açık denizlerde oyuncular tarafından kontrol edilen irili ufaklı birçok korsan gemisi yer alıyor ve bunların hemen hemen tamamı sizi, geminizi ve sahip olduğunuz ganimeti hedef alıyor. Bu yüzden yalnız bir korsanın üç - dört kişilik bir mürettebatla karşılaşması oldukça zorlayıcı oluyor.Gemiler karşı karşıya geldiğinde ilk olarak toplar ve dürbünlü tüfekler konuşuyor, yakın temasa geçildiğindeyse tabanca ve tabii ki kılıç devreye giriyor. Kısacası alınan görevleri yapmanın yanı sıra diğer korsan gemileriyle çarpışmak da Sea of Thieves’de yapabileceğiniz şeylerden biri.

Şu şekilde Oyun böyle buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler yorumlarda bu oyunu oynayan veya alıcak veya almayı düşünenler var ise konuşabiliriz bende almayı düşünüyorum daha almadım güzel oyuna benziyor..

Şöyle video Link :
 
Beğeniler: Fabox ve TeasennHelp