Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
Başvuru konusu için tıklayın.

3 KANKA VE BOL BOL MACERA (MC İLE İLGİSİ VAR)

Konusu 'Minecraft Hikayeleri' forumundadır ve Merlis tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Merlis

Merlis Kızıl Taş Mühendisi

Beğenilen Mesajları:
    84
    Evet arkadaşlar,ben Mınecraft Türiye'de tarihte kalmıs bir üyeyim. :D Ve sizleri özlediğim için yeni bir hikaye ile karşınızdayım.......
    MC'YE HAPSOLUŞ
    3 arkadaş okuldan 4. sınıftan tanışan Ömer Faruk,Emirhan ve Samet'ti.3'ü çok iyi arkadaşlardı.Nerdeyse her gece(Emirhan'ın pc ye girebildiği geceler :S )hep beraber skypeden konuşup MC oynarlardı.Samet ve Emirhan bazen asırın en saçma oyunu olan wolfteama giriyorlardı.Ömer ise o oyundan son derece nefret ediyordu.Bir gün MC oynarken Emirhan,bir espri yapmak amacıyla yine
    Eki Görüntüle 31877
    Bu arkadaşın müziği olan Epic sax Guy açmıştı.Ve sesi farklı geliyodu.Hepimiz: Bu ne lan? Ve bi anda korkunç bi sesle pc den bi girdap açıldı ve epic sax guy 3 arkadaşı MC nin içine hapis etmiştir

İlk Bölüm evet kısaydı.Ama daha uzunlarınıda çekeceğim.Bu arada bu filmin videosunu çektik,buda linki:http://www.gityat.com/s/h4yrettin1903/326-qandirdim-xd

Mert34MC, 66Mahmut66 ve SelahattinKiraz bunu beğendi.
  2. 66Mahmut66

66Mahmut66 Kırık Taş Toplayıcı

Beğenilen Mesajları:
    8
    süpppeeeerrr devammm :)

3. Mert34MC

Mert34MC Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    güzel olmuş devam et bu arada seni hatırladım daha önce bir hikaye yazmıştın çok güzeldi buda çok güzel devammm :hihi:

4. VlazeTR

VlazeTR Kırık Taş Toplayıcı

Beğenilen Mesajları:
    1
    Yorum Yok (Berbat) Ve Kısa

Sayfayı Paylaş