Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
Başvuru konusu için tıklayın.

builder ile kurucu ya da admin ariyosaniz dogru yerdesiniz

Konusu 'Minecraft Rehberleri' forumundadır ve nukliyeratomTR3 tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. nukliyeratomTR3

nukliyeratomTR3 Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    builder ile kurucu ya da admin arayan kisiler dogru yerde oncelikle yasim ne olursa kabul etcek birisi olsun. not: yasi 8 olsan bile senin serverinde kurucu veya admin ya da builder olurum yasin 20 bile olsa :) bilgilerim: yas: 9,5 gibi
    dogum tarihim (gercek) : 15 subat 2005 te dogdum
    minecraft bilgim :10/9
    minecraft hayranlik ve oynadigim: 4 yasinda iken basladi
    eski serverlerdeki yetkili olduklarim:2 admin.1 moderator.4 builder.3 rehber.2 reklamci
    nitrado paneli bilgim:10/7
    skype olmazsa bu adi deneyin: ilhan koymicam
    minecraft ta aktif oldum sagatler degisebilir: 16:00- 17:00 gibi girebilirim
    eyer serveriniz yeni acildiysa kurucu yapmaniz daha iyi olcaktir . simdiden tessekkurler dipnot: nitrado arkadasi olcaksan parayi odemen yeterli server i almak icin cogu isi ben halederim gerisini

2. nukliyeratomTR3

nukliyeratomTR3 Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    dipnot u yanlis yazdim o yuzden gercekini burda soluyorum : nitrado arkadasi olcaksaniz parayi siz odeyen gerisini halederim

Sayfayı Paylaş