Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
Başvuru konusu için tıklayın.

Minecraft Bilinmeyenleri

Konusu 'Minecraft Seedler' forumundadır ve emrecan3213213213 tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. emrecan3213213213

emrecan3213213213 Kırık Taş Toplayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Minecrafta Bazen Garip Kişiler Oluyor Ama Eski Sürümlerde Görünür Bunu MinecraftWikiden Bulabilirsiniz

1. Nara Mıydı Bilmiyorum onun akfasında kurbağa kapşonu vardır ve kızdır ama oyunu biraz bozduğu için kaldırılmıştır

2. Deli Çocuk : Bir Çizgi Film Karakteridir Çizgi Film Başkanıyla Anlaşıp Oyuna Koymuşlardır fakat oda bozduğu icin hemen kaldırılmıştır

3. Steve : Nara Ya Benzer Gözünün Biraz Üstünde Gözlüğü Vardır Ve Eldiven Takıyordur Erkekir Ve Bozduğu İçin Kaldırıldı [Bukadarda Kaldırdıklarına İnanamadım]

4. İnsan : İnsan bizim tipimizdir bozduktan 1 gün sonra kaldırılmıştır

5. Ender Colossus: Modu Bile Vardır Eskiden Oda Bir Bostur Farlands Gardiyanı Olarak Bilinirdi Ama Kaldırıldı Çunku EnderDragon Un Kordinatlarını Bozuyordu Ve Endermanların 2 başkanı olması karışık yaratırdı

6. Herobrine : Mobları Test Etmek İçin Koyulan Mobtur Bazen Mağara Sesleri Onun Çıkardığı Söylenir Ve Zindanlar Mineshaftlar Sonrası İse Piramitler Dungeonları O yaptığı zannedilir kırk disk 11 ise onun değildir mağara üzerinde çalışan bir adamın sesidir öksürük sesleri ayak sesleri vb. Ve Korkuttuğu için kaldırıldı

7 Dev: Oyunun Dosyasında Olan Ama Oyunda Bulunmayan Mobtur Çağırma Özelliği varıdr 1.7.2 sürümünde summon komutu Gelmiştir /summon Giant Yazarak Çağıra Bilirsinz

8. Ölümsüz At Buda Kaldırıldı Açıklamasını Pek Bilmiyorum Onunda Skini Var

9. Zombi Ve İskelet At . Atlar Oyuna Eklenmeden Önce Bu Atlar Eklenileceği Düşünüldü fakat çok zarar verilebileceği için kalıdırılmıştır

+++++ Nolursunuz Verin

Sayfayı Paylaş