Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
    Başvuru konusu için tıklayın.
  3. Premium Kazanmak İster misiniz?

Minecraft Türkiye'de premium üye olmak istiyorsanız hemen tıklayın ve premium kazanın!

normalde kapalı sistem (soru)

Konusu 'Kızıltaş Rehberleri' forumundadır ve DumanGK tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. DumanGK

DumanGK Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    arkadaşlar normalde kapalı bir sistem yapmak istiyorum fakat yeniyim ve pek bilgim yok elektrik bilgim var fakat oyundakilerin hangi işlevde olduğunu bilmiyorum sticky piston kullanarak bir gizli giriş yapıyorum fakat normalde kapalı olmasını istiyorum yani basınç plakasına bastığımda piston kapanacak ve duvar sağa /sola kayacak ben de içeri giricem yardımlarınızı bekliyorum

2. Kürek

Kürek Kömür Madencisi

Beğenilen Mesajları:
    6
    Dostum Youtube'dan Oxuruk adındaki biri redstone videoları çekiyor orda kapı yapma rehberi var ordan bakabilirsin.

3. LiveMania

LiveMania Altın Madencisi

Beğenilen Mesajları:
    42
    Konu yeri yanlış uygun yere taşındı.

İyi forumlar

4. Crys!s

Crys!s Altın Madencisi

Beğenilen Mesajları:
    12
    Redstone sistemleri ile ilgili sorular rehber forumunda tartışılıyor, mc destek forumu teknik destek sağlar.

5. Furkan Batuhan İlhan

Furkan Batuhan İlhan Zombi Avcısı

Beğenilen Mesajları:
    40
    Redstone İçin Özel yer Var Biliyorodum Yokmuş :)

Sayfayı Paylaş