Kayıt Ol veya
Hemen "Kayıt Ol" butonuna tıklayarak 30 saniyelik kayıt işlemini tamamlayın ve forumumuzu kullanmaya başlayın!

Minecraft Türk Ekibine katılmak ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise konuyu inceleyin ve başvurunuzu hemen yapın!
Başvuru konusu için tıklayın.

ServerListPlus | Tanıtım

Konusu 'Sunucu Eklentileri (Plugins)' forumundadır ve DwordGG tarafından 19 Nisan 2018 başlatılmıştır.

1. DwordGG

DwordGG Ağaç Yumruklayıcı

Beğenilen Mesajları:
    0
    Merhaba Minecrafting Ailesi

Bugün sizelere ServerListPlus tanıtmak isterim. Bende tam bilmiyordum ve bazı yerlerden ve kendimce öğrendim. Bilmeyenler için nasıl kullanılacağını anlatmak isterim. Lafı uzatmadan başlıyalım.

Yapmamızı sağlar ve daha fazlası

1-) Plugini klasöre çıkarmadan direk jarı pluginlerin olduğu yere atın.

a-) Sunucuzu kapatıp öyle atın.

b-) Jarı attıktan sonra reload atın.

Bu seçeneklerden istediğinizi yapabilirsiniz size kalmış birşey.

2-) Pluginlerin kurulu olduğu yere ServerListPlus adına bir klasör oluşur.

Kurulum tamam.

ServerListPlus klasörün içine giriyoruz. Klasörün içinde ServerListPlus.yml var işimiz onunla. ServerListPlus.yml girin herşeyi silin içindeki konunun aşağısında vereceğim hastebin linkine tıklayın. Verdiğim Hastebin linkteki şeyleri kopyalayın ServerListPlus.yml içine yapıştırın ve kendinize göre ayarlayın ister editleyin ister baştan yapın kendinize.

Kullanımı tamam.

ServerListPlus çalışması için sunucuda ve ya konsoldan bunu yazın /slp enable bu komut ServerListPlus çalışmasını sağlıyacaktır.

• / slp - Eklenti hakkında bir bilgi sayfası görüntüleyin ve tüm mevcut komutları listeleyin.​
    • / slp reload veya / slp rl - Eklenti yapılandırmasını yeniden yükleyin .​
    • / slp save - Eklenti yapılandırmasını kaydedin.​
    • / slp enable - Eklentiyi etkinleştirin ve durum pingini değiştirmeye başlayın.​
    • / slp devre dışı bırak - Eklentiyi devre dışı bırakın ve durum pingini değiştirmeyi bırakın.​
    • / slp clean <favicons / players / requests> - Belirtilen önbellekteki tüm girdileri silin.​

serverlistplus.admin

Hastebin Gitmek İçin Tıkla

-------------------------------------------------------------------------------------------

Konu bitmiştir.

Umarım konu yaralı konu olmuştur. Konuma bakan herkeze teşekkür ederim. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş